Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ornata pozisyon yardım

90's Driver

Yumurta
Denetmen
9 Tem 2022
25
1
15
Ödüller
2
LV
1

Canlı neden bu pozisyonda olabilir yuvasının duvarında durmuyor artık stresste gibi

Ekli dosyalar

• IMG_20230422_100324.jpg
    IMG_20230422_100324.jpg
    308.4 KB · Görüntüleme: 151
Benzer konular Forum Tarih
bur5ks Tarantulalar 3 527
A İlanlar Arşivi 2 383
Celil karan acar İlanlar Arşivi 2 275
Yushlen Poecilotheria 0 1K

Benzer konular

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Durduğu pozisyonda bir problem göremedim belki death curl den şüphelendiniz ama o pozisyonda olduğunu düşünmüyorum hafifçe dürtün hareketlerinde anormallik yoksa problem yok demektir. Bulunduğu yaşam alanını da değiştirin ufak geliyor , ağaç türü olduğunu için uzunlamasına bir yaşam alanı kurun canlı daha rahat edecektir.

90's Driver

Yumurta
Denetmen
9 Tem 2022
25
1
15
Ödüller
2
LV
1

Durduğu pozisyonda bir problem göremedim belki death curl den şüphelendiniz ama o pozisyonda olduğunu düşünmüyorum hafifçe dürtün hareketlerinde anormallik yoksa problem yok demektir. Bulunduğu yaşam alanını da değiştirin ufak geliyor , ağaç türü olduğunu için uzunlamasına bir yaşam alanı kurun canlı daha rahat edecektir.
yuvası uzun zaten hep duvarda duruyodu şimdi agresifleşti içine kapandı

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Kabuğa da girmiş olabilir, numune kabı kullanıyorsunuz kap size göre yeterli gelebilir önemli olan canlı için yeterli olup olmaması o boyutta ki bir canlı için numune kabı yetersiz gelir

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Birincisi canlınız bir ağaç türü ikincisi yuva çok ufak..

Bu yüzden kendisi yuvasız ve açıkta olduğu için rahatsız olabilir ona uygun yaşam alanı sağlamalısınız.. havalandırması iyi olan dikey bir kap kullanın içerisine yuva yapıp ağ öreceği şekilde dal parçaları veya ağaç kabuğu koymalısınız.. ağaç türleri normal yer türlerine göre daha fazla neme ihtiyaç duyar.. internetten tür üzerinde araştırma yapıp nasıl bir yuva hazırlayacağına bakabilirsin..
P1010117.JPG

90's Driver

Yumurta
Denetmen
9 Tem 2022
25
1
15
Ödüller
2
LV
1

Birincisi canlınız bir ağaç türü ikincisi yuva çok ufak..

Bu yüzden kendisi yuvasız ve açıkta olduğu için rahatsız olabilir ona uygun yaşam alanı sağlamalısınız.. havalandırması iyi olan dikey bir kap kullanın içerisine yuva yapıp ağ öreceği şekilde dal parçaları veya ağaç kabuğu koymalısınız.. ağaç türleri normal yer türlerine göre daha fazla neme ihtiyaç duyar.. internetten tür üzerinde araştırma yapıp nasıl bir yuva hazırlayacağına bakabilirsin..
Ekli dosyayı görüntüle 22991
Hocam ağaç türü olduğunu biliyorum bir kabuk daha idare eder diye düşünmüştüm

Users who are viewing this thread

Üst Alt