Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Outworld taban malzemesi?

8 Haz 2021
369
136
185
Ödüller
3
LV
2

merhabalar +50 işçili tüpteki messor kolonimin suyu bitmek üzere bitince formikaryuma geçiricem ve şuanlık geçici bir outworld kullanıyorum ikisinide akrilik kaba geçiricem fakat takıldığım bi konu var outworlde taban malzemesi kullanmak istiyorum ne kullanabilirim? non toxic alçı düşünüyorum fakat toxic madde içermeyen alçı hangi markanın veya tabana kullanabileceğim beyaz bir malzeme varmı önerileriniz nelerdir dostlarım?

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Ser ince beyaz akvaryum kumu hiç uğraşma temizliği felanda kolay oluyor karıncalarıda rahat izliyorsun bende yakın zamanda geçtim ve bütün outworldlerime koydum çok rahat gerçekten..
IMG_20210802_183123.jpg

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Valla internetten almadım bizim burda bi akvaryumcuda buldum :) ciklet balığı kumu veya ince silis kum diyebilirsin

karincacilik

Yumurta
19 Mar 2023
2
0
5
LV
0

Arkadaşlar ben akvaryum taşı ile yaptım küçük olanlardan seçtim baya küçük karınca kafası kadar ama kokuyor koymamalimiyim
Bence zarar verse balıklara da vermez mi ben beyaz ve turuncu kariştirdim çünkü beyazın küçük boyu yoktu yıkadım kuruladim sıcak suyla ama kokuyor ne yapayım kendi kendine koku dağılır mi ölürler mi
IMG_20230319_184436.jpg

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Valla internetten almadım bizim burda bi akvaryumcuda buldum :) ciklet balığı kumu veya ince silis kum diyebilirsin
Knk ben de aldım yaptım ama kokuyor sanki ya ben yıkadım durulafim koydum ama ölürler diye korkuyorum kotalı baya nereden baksan 6 saat oldu ama ölü göremedim için rahat etmiyor ya da ömürleri kısalır mi diye endişe edip duruyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20230319_184436.jpg
    IMG_20230319_184436.jpg
    310.3 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:

Users who are viewing this thread

Üst Alt