Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Outworld

UnDie

Media
20 Haz 2020
83
12
50
LV
0

Merhaba arkadaşlar pheidol kolonime outworld yapmak istiyorum ama zemini etrafi (vb) hangi malzeme veya ne ile yapmaliyim yardim ederseniz cok mutlu olurum:)

Benzer konular

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

senin zevkine kalmış istersen hiç birşey koyma ama şekerli su suluğu ve normla su suluğu bulundurmanı öneririm benim tercihim yem kabı kullanmamak ama istersen kullana bilirsin, türün yemi larvaların yanına taşıyorsa koyma bence ama taşımıyorsa parçalıyorsa yem kabı kullanabilirsin

UnDie

Media
20 Haz 2020
83
12
50
LV
0

senin zevkine kalmış istersen hiç birşey koyma ama şekerli su suluğu ve normla su suluğu bulundurmanı öneririm benim tercihim yem kabı kullanmamak ama istersen kullana bilirsin, türün yemi larvaların yanına taşıyorsa koyma bence ama taşımıyorsa parçalıyorsa yem kabı kullanabilirsin
Bende kum var 20 kere yıkadım 10-15 dk kaynar suda beklettim şimdi de kurutuyorum o kumu kullanırsam sıkıntı olur mu

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

Bende kum var 20 kere yıkadım 10-15 dk kaynar suda beklettim şimdi de kurutuyorum o kumu kullanırsam sıkıntı olur mu
bişey olmaz kullanabilirsin ama küçük tür olduğu için zor görebilirsin yada göz dalabilir zevkine kalmış

Users who are viewing this thread

Üst Alt