Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Özlemişim

18 Haz 2020
2
5
15
LV
0

Beni tanıyanlar tanır koronalıkarınca tabi şuan hesabı kaybetmiş olsam da bu hesabı buldum kaybedeceğimi bildiğimden iki tane açmıştım. Bir süre foruma hiç giriş yapmadım gerek sınavlar olsun gerek özel hayattaki bir çok sorun hevesi bir tık kırdı ama hala bakıyorum bir çok kolonim öldü geriye sadece 2 tane kaldı onlarında işçisi bir elin parmağını geçmez. E malum tuğkan abinin fitili ateşlemesiyle beraber yeniden ilk başladığımdaki heyecanı yaşadım. Bununla birlikte forumuda ziyaret etmek istedim. Aktif olur muyum bilmem ama yeni başlayan arkadaşlara tecrübelerimden bir iki tavsiye vermek istiyorum;
Sabırsızlık etmeyin her şey zamanı geldiğinde ve gerektiğinde olur. Karınca hobisi sabır ister.
Doyumsuz olmayın gördüğünüz veya bakamayacağınız her karıncayı almayın doğanın dengesini bozmayın.

Eski arkadaşlara da selam olsun...

Users who are viewing this thread

Üst Alt