Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

pheidole pallidula multi kraliçe sorunu

The ghost

Yumurta
12 Nis 2022
34
19
15
LV
0

Merhabalar elimde 2 adet p.pallidula kraliçesi vardı birinin 2 işçisi vardı diğerinin yumurtası yokyu sadece kendisi duruyordu bende bunları birleştirdim ancak birleştikten sonra diğer 2 işçili koloni yumurta kaybetti ve o zamandan beri bu multi queen yumurtlamıyor bazen yumurtalarını yumurtlayıp yediklerini düşünüyorum tüpün içince lekeler oluşuyor.Stres veya başka bir şey olacağını düşünmüyorum 10 gün bakmadım sonra sında ymek verip 3 gün bakmadım ancak yine yumurta yok ve yine lekeler vardı test tüpüde değiştirmiştim önceden.Sizce ne yapayım yardımcı olursanız sevinirim ısı 28-29 arası tets tüpünde de su %70 dolu.