Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Pixie frog

IrmakDe

Yumurta
5 Ara 2020
3
0
5
LV
0

Araştırmamı yaptım ve ilk amfibim olarak african bullfrog istiyorum. Cinsiyeti yada yaşı farketmez satan tanıdığı olan varsa yazabilir mi İstanbuldayım havalar ısınınca kargo düşünürüm.

Benzer konular

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

Araştırmamı yaptım ve ilk amfibim olarak african bullfrog istiyorum. Cinsiyeti yada yaşı farketmez satan tanıdığı olan varsa yazabilir mi İstanbuldayım havalar ısınınca kargo düşünürüm.
Piyasada amfibi türlerinde (semender dışında) bişey bulmak çok zor bu aralar bulursan banada haber verirmisin.

kubilay kaplan

Asker
Emektar
Deneyimli Hobici
8 Haz 2020
210
213
180
Ödüller
5
LV
2

pacman frogun bulunabilirliği var en azından bence onuda bi düşün

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Kurbağaların alım satım durumu hakkında yasal kısıtlamalar var mı? Tür ve bakımı hakkında detaylı kaynaklar biliyor musunuz? Sorguya çeker gibi olmuş ama merak ettimm :D

Users who are viewing this thread

Üst Alt