Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Porcellio laevis Dairy Cow(İsopod)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cockroach4

Yumurta
5 Eyl 2021
15
13
15
LV
0

Herkese selam ve saygılar elimde 1000+ kendim beslemiş olduğum dairy cow isopod bulunmaktadır ilgisini çeken bakmak beslemek ya da bioaktif kurulum yapmak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler kesinlikle satılık değiller sadece kargo ücretlerini ödemeleri karşılığında bedava olarak isteyenlere ulaştıracağım herkese sevgiler :)

Benzer konular Forum Tarih
Verschossen İlanlar Arşivi 1 1K

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Valla önümüz kış olmasaydı bir kaç tane projem var onlar için isopod ve springtail şart ama kışı bi geçirelim sonrasına bakacağız artık :)

Son düzenleme:

Cockroach4

Yumurta
5 Eyl 2021
15
13
15
LV
0

Ekli dosyalar

• baby pod.jpeg
    baby pod.jpeg
    84.4 KB · Görüntüleme: 170
  • baby pods.jpeg
    baby pods.jpeg
    82.4 KB · Görüntüleme: 161
  • viv 2.jpeg
    viv 2.jpeg
    104.2 KB · Görüntüleme: 172
  • viv 3.jpeg
    viv 3.jpeg
    49.1 KB · Görüntüleme: 168
  • viv 4.jpeg
    viv 4.jpeg
    84 KB · Görüntüleme: 160
  • viv 5.jpeg
    viv 5.jpeg
    134.6 KB · Görüntüleme: 164
  • viv.jpeg
    viv.jpeg
    126.9 KB · Görüntüleme: 160

Cockroach4

Yumurta
5 Eyl 2021
15
13
15
LV
0

Valla önümüz kış olmasaydı bir kaç tane projem var onlar için isopod ve springtail şart ama kışı bi geçirelim sonrasına bakacağız artık :)
Ben kültürü sağlam üretebilirsem springtail kültürü gönderirim sana şu an cebelleşiyorum 2 tane kültürü büyütmek için :D

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Karıncalar yermi bunu severlermi
Zaten bu canlıları karıncalı teraryumlarda kullanıyorlar ve temizlikten sorumlular.. isopodların kabukları kalın springtaillerin ise hızlı oluşlarından dolayı karıncaların ilgisini çekmiyor ve başta dediğim gibi çer çöp ve artıklarla beslendikleri için temizliği sağladıklarından karıncalar ile aralarında bi ittifak oluşuyor..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users who are viewing this thread

Üst Alt