Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

(Problem) Takip Et Butonu

Mehmet DEMİRTAŞ

Süper Majör
Yasaklanmış Üye
23 Mar 2020
113
59
105
LV
0

Merhabalar,
Alt konularda takip et butonu varken üst konularda yok. Onlara da getirilebilir mi acaba? Tabi mümkün mü bilmiyorum.

Benzer konular

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Alt ve üst konu farkını idrak edemedim. Konu linkleri ile örnekleme yapabilir misin?

Mehmet DEMİRTAŞ

Süper Majör
Yasaklanmış Üye
23 Mar 2020
113
59
105
LV
0

Mesela sadece "Karıncalar Genel" isimli forumun genelini takip etmek istiyorum. İçerisindeki her bir konuya ayrı ayrı tıklamak yerine Karıncalar Genel isimli forum başlığı takip edilebilir diye düşünüyorum. Çünkü ben öyle yapmak istedim ama olmayınca her bir konuya girererek takip et butonuna tıklamak zor geldi açıkcası.

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

"Karıncalar Genel" ana kategori olduğu için takip edemezsiniz ama "Karıncalar Genel > Tür/Cins Sorgulama" alt kategoriyi takip edebiliyorsunuz. Tür/Cins Sorgulama kısmına geldiğinizde sağ üstte "Takip et" butonu ile bu seçtiğiniz alt kategorideki yeni paylaşılan tüm konular hakkında otomatik bildirim almanızı sağlar.

Ben yine görsel olarak ekliyorum.

Karinca Dünyasi kategori takip etme.jpg

Karinca Dünyasi kategori takip etme 2.jpg

Açılan pencerede ilgili seçenekleri seçip takip işlemini başlatabilirsin :)

Bahsettiğin duruma göre tek fark alt kategori sayfasına girmeniz gerektiğidir.

Users who are viewing this thread

Üst Alt