Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

proje var (gecko) yardım dostlar

hangi proje üzerinden gitmeliyim

• NOVA

• Black HOLE

• Diablo blanco

• EMBER

• Super RADAR

• Total eclipse

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

kubilay kaplan

Asker
Emektar
Deneyimli Hobici
8 Haz 2020
210
213
180
Ödüller
5
LV
2

arkadaşlar yeni bir morph projesine başlamayı düşünüyorum
elimdeki alternatifler bunlar sizce hangi morpha girmeliyim?
morphları internetten araştırabilirsiniz

NOT: eğer projeye başlarsam güzel bir günlük yaparım ;)

Benzer konular

kubilay kaplan

Asker
Emektar
Deneyimli Hobici
8 Haz 2020
210
213
180
Ödüller
5
LV
2

arkadaşlar bir morphlarla ilgili bir çok konu yayınladım bunları göze alarak seçtiğiniz morphu seçme sebebinide yazarsıanız çok güzel olur
örn: Nova çünkü enigma ile raptor çaprazlamasında kırmızı göz olması beni cezbediyor.

Burhan28

Süper Majör
16 Haz 2020
227
90
140
LV
0

arkadaşlar bir morphlarla ilgili bir çok konu yayınladım bunları göze alarak seçtiğiniz morphu seçme sebebinide yazarsıanız çok güzel olur
örn: Nova çünkü enigma ile raptor çaprazlamasında kırmızı göz olması beni cezbediyor.
Vaktim olmadığından inceleyemedim detaylı kusura bakma. Sadece renklerine baktığımda 'ember' daha hoş görünüyor. Ayrıca foruma geckolar ile ilgili çok şey kazandırdın, seni tebrik ederim. :D

kubilay kaplan

Asker
Emektar
Deneyimli Hobici
8 Haz 2020
210
213
180
Ödüller
5
LV
2

Vaktim olmadığından inceleyemedim detaylı kusura bakma. Sadece renklerine baktığımda 'ember' daha hoş görünüyor. Ayrıca foruma geckolar ile ilgili çok şey kazandırdın, seni tebrik ederim. :D

ben teşekkür ederim .keşke herkes sizin gibi fikrini belirtse, forumda mağalesef rağbet görmüyor sürüngen konuları ama napalım insanlara zorla sevdircek yanımız yok ya :)

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Morflar hakkında ne kadar bilginiz var bilmiyorum fakat benim morflar hakkında pek bilgim yok? ama sürüngenlerin bakım hastalık beslenme gibi durumlarını gayet iyi bildiğimi düşünüyorum. Morflar konusunda yabancı sitelerde gecko çaprazlamalarından çıkacak sonuçlar paylaşılmakta ve hesaplanmakta orası size daha çok yardımcı olur diye düşünüyorum?

kubilay kaplan

Asker
Emektar
Deneyimli Hobici
8 Haz 2020
210
213
180
Ödüller
5
LV
2

Morflar hakkında ne kadar bilginiz var bilmiyorum fakat benim morflar hakkında pek bilgim yok? ama sürüngenlerin bakım hastalık beslenme gibi durumlarını gayet iyi bildiğimi düşünüyorum. Morflar konusunda yabancı sitelerde gecko çaprazlamalarından çıkacak sonuçlar paylaşılmakta ve hesaplanmakta orası size daha çok yardımcı olur diye düşünüyorum?

morphlarla ilgili sıkıntım yok yanlış anlamışsınız :)
tamamen seçim tercih ile . fikir almaya çalışıyorum diyelim :)

kubilay kaplan

Asker
Emektar
Deneyimli Hobici
8 Haz 2020
210
213
180
Ödüller
5
LV
2

morflar hakkında açtığım konular: https://www.karincadunyasi.com/forum/konu/leopard-gecko-terminoloji-ve-morphlar-part-1.838/

https://www.karincadunyasi.com/forum/konu/leopard-gecko-terminoloji-ve-morhplar-part-2.855/

https://www.karincadunyasi.com/forum/konu/dunyadaki-en-degerli-morphlar.877/

inceleyebilirsiniz :)

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Güzelce hazırlanmış bir konu ellerinize sağlık morf konusu ayrı bir bilgi isteyen emek ve tecrübe gerektiren bir konu. Bu konuyu açarak forum üyelerden fikir almanız da incelik olmuş ve ayrıca siz farklı morflar ortaya çıkarmak için bir proje yapmaktasınız bu konuda da tebrik ederim hazırlamış olduğunuz morf konularını okuyup bir şey söylemenin doğru olacağını açıkçası düşünmüyorum üstad olan sizsiniz siz daha iyi bilirsiniz ama konuyu açmışsınız bizde cevaplayalım turuncu rengi severim tüm morflara tek tak baktım nova ve ember i seçiyorum ?

Users who are viewing this thread

Üst Alt