Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Rat Arıyorum

karincambenim

Yumurta
22 Mar 2021
4
0
5
LV
0

Rat faresi arıyorum 2 adet olacak dişi erkek olmasın yeter panda mice varsa o da olur aynı koşullarda

Benzer konular

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Merakımdan soruyorum daha önce Rat beslediniz mi yada canlıları yakından tanıyor musunuz?

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Laboratuvarda deneylerde kullanılmak üzere rat beslemiştim. Hamster hakkında çok bilgi sahibi değilim ama rat'lar çok daha aktifler ve agresif olabiliyorlar tabi ev ortamında yetişirken size uyum sağlayacaktır ama bakımı diğer canlılara göre biraz daha zahmetli olacağını düşünüyorum. Zemin olarak kullanılan talaşı 2 3 güne değiştirmeniz gerekir aksi halde idrarı çok keskin kokabiliyor :D Beslemekten sizi vazgeçirmeye çalışıyor gibi oldum ama Türkiye'de pek besleyen yok gibi öncesinde deneyim sahibi olan kişilere danışmanızı tavsiye ederim :D

karincambenim

Yumurta
22 Mar 2021
4
0
5
LV
0

Laboratuvarda deneylerde kullanılmak üzere rat beslemiştim. Hamster hakkında çok bilgi sahibi değilim ama rat'lar çok daha aktifler ve agresif olabiliyorlar tabi ev ortamında yetişirken size uyum sağlayacaktır ama bakımı diğer canlılara göre biraz daha zahmetli olacağını düşünüyorum. Zemin olarak kullanılan talaşı 2 3 güne değiştirmeniz gerekir aksi halde idrarı çok keskin kokabiliyor :D Beslemekten sizi vazgeçirmeye çalışıyor gibi oldum ama Türkiye'de pek besleyen yok gibi öncesinde deneyim sahibi olan kişilere danışmanızı tavsiye ederim :D
Kolay kolay vaz geçmem ???
Yine de teşekkürler

Users who are viewing this thread

Üst Alt