Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Regalisciyim ten alışveriş yapan varmıdır güvenilirmi

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

En azından sen ulaşabilip alışveriş yapmışsın :) Kendisine ulaşabilsek bizde alışveriş yapacaktık ama forum üzerinden özel mesaj attık geri dönüş yok WP den yazdık gene geri dönüş olmadı.. ki bir kaç arkadaş daha aynı iletişim sorunu yaşamış..

11 Mar 2022
9
0
5
LV
0

:))) Ulaştımda güvenmek mesele dün başıma geldi 2 farklı kişi aynı hayvan resmini atıp farklı fiyatlar istediler güvenemiyorum belki biri alışveriş yapmıştır diye sorayım dedim umarım vardır :)))

shagydigy

Pupa
28 Eki 2021
86
21
30
LV
0

geçenlerde birisi yazmıştı konusuna wpden ulaşmış canlıların resimlerini istemiş ama göndermemiş

Efekan96

Yumurta
15 Nis 2022
26
8
15
Ödüller
1
LV
1

:))) Ulaştımda güvenmek mesele dün başıma geldi 2 farklı kişi aynı hayvan resmini atıp farklı fiyatlar istediler güvenemiyorum belki biri alışveriş yapmıştır diye sorayım dedim umarım vardır :)))
kanka ben gecko için yazmıştım depoya bi bakayım haber vericem dedi :D 40 50 dk sonra yazdı son bu kalmış diye iyi dedim elden alayım polis karışır olmaz kargolarım öyle böyle dedi güvenmedim diye almadım kendisinden

beyzaxd

Yumurta
29 May 2022
14
6
15
LV
0

ben daha önce kendisinden lp aldım, canlı bana ölü geldi. Para iadesi alabildim lakin tavsiye etmiyorum.

Users who are viewing this thread

Üst Alt