Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Reptihobi

Reptihobi

Media
27 Haz 2020
62
22
50
LV
0

Merhaba aranıza yeni katıldım isim vermek istemiyorum yaşım 23 sürungenlerle ilgileniyorum ve eklembacaklilarla ama daha çok piton ve geckolar diyebiliriz buraya katılma sebebim yorumlardan filan herkesin çok samimi olması beslediğim canlılar 114 işçili bir lasius niger kolonisi pastel ball piton pied ball piton albino pied ball piton ve enigma leopard gecko son olarak super hypo carrot tail gecko istanbulda kadıköyde yaşıyorum kendim hakkında bilgi vermeyi sevmiyorum ama başka sürüngenci varsa tanışmak isterim iyi hobiler

Erbek808

Süper Majör
28 May 2020
213
95
140
Ödüller
2
LV
1

Merhaba aranıza yeni katıldım isim vermek istemiyorum yaşım 23 sürungenlerle ilgileniyorum ve eklembacaklilarla ama daha çok piton ve geckolar diyebiliriz buraya katılma sebebim yorumlardan filan herkesin çok samimi olması beslediğim canlılar 114 işçili bir lasius niger kolonisi pastel ball piton pied ball piton albino pied ball piton ve enigma leopard gecko son olarak super hypo carrot tail gecko istanbulda kadıköyde yaşıyorum kendim hakkında bilgi vermeyi sevmiyorum ama başka sürüngenci varsa tanışmak isterim iyi hobiler
aramıza hoşgeldin! iyi hobiler :)

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Aramıza hoş geldin @Reptihobi,
Karınca Dünyası henüz yeni bir forum olsada seninde bahsettiğin gibi hobicilerin birbirlerine karşı tutumları benide çok mutlu ediyor. Karınca hobisiyle ilgili temel taşlar oturmaya başladı ama sürüngen kategorisinde sizlerin tecrübesi bize ışık tutuyor. Pitonlar hakkında yazdığınız konuları henüz inceleyemedim ama şimdiden ellerinize sağlık umarım gündelik hayatınızda ve burada her zaman mutlu olursunuz ☺

Users who are viewing this thread

Üst Alt