Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Satılık gecko arıyorum

Ponqlei

Yumurta
9 Şub 2022
16
0
5
LV
0

Sürüngenpazari vesaire gibi birçok siteye baktım bakmadığım site kalmadı, ya çok pahalı (1500) fiyatlar veriyorlar ya da satıldı diyorlar bazıları da ısrarla cevap vermiyor
Nereden bulabilirim

Benzer konular

Faisoulfy

Yumurta
Emektar
Deneyimli Hobici
21 Ocak 2022
24
21
15
Ödüller
3
LV
2

Merhaba Dostum; Eğerki Geçko Almak İsityorsan İnstagram:petandzootr Üzerinden İletişime Geçip Sorabilirsiniz Fiyatlarını.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

B
Sürüngenpazari vesaire gibi birçok siteye baktım bakmadığım site kalmadı, ya çok pahalı (1500) fiyatlar veriyorlar ya da satıldı diyorlar bazıları da ısrarla cevap vermiyor
Nereden bulabilirim
1500 Gibi Fiyatlar Vermeleri Doğrudur Cip Li Oluyor Hayvanlar Orman Bakanlığı Onaylı

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Sadece fat tail gecko ve bir kaç skink türü yasal crested ve leopard gibi geckolar halen yasal değil.. normal şartlarda 5-6 aylık yavrular 500 civarı 1 yaşını geçenlerde ve çiftleşme evresinde olan damızlıklarda fiyatlar artıyor

ardaacar25

Pupa
24 Mar 2021
45
6
30
LV
0

sürüngen pazarı güvenli değil diyorlar alanıda satanıda buluyor diyorlar haberiniz olsun

Ponqlei

Yumurta
9 Şub 2022
16
0
5
LV
0

sürüngen pazarı güvenli değil diyorlar alanıda satanıda buluyor diyorlar haberiniz olsun
Orada bulamadım zaten yazdığım kişiler cevap vermiyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Sadece fat tail gecko ve bir kaç skink türü yasal crested ve leopard gibi geckolar halen yasal değil.. normal şartlarda 5-6 aylık yavrular 500 civarı 1 yaşını geçenlerde ve çiftleşme evresinde olan damızlıklarda fiyatlar artıyor
Bulamıyorum ki...

L144

Pupa
27 Ara 2022
57
7
30
LV
0

500 cg lg görmedim.3-5 aylıkları 1.500-2k aşagı satan yok özellikle cg leri.

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Arkadaşım yazdığım tarihe bi bak o zamanda ekmek 1.5 liraydı ama şimdi 6 lira..!

Users who are viewing this thread

Üst Alt