Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Satılık Grammostola Pulchripes L4

• Konbuyu başlatan Orhan
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:17

Orhan

Yumurta
8 Ara 2021
6
3
15
LV
0

Merhaba, hobiyi bırakacağım için sling tarantulamı sahiplendiriyorum. Hobiye başlangıç için uygun bir türdür. Tehlike anında kaçar ve saklanır. Zehir seviyesi düşük, uysal sakin bir türdür. Tarantulamı İstanbul içi elden teslim edeceğim. Yaşam alanı ile verilecektir. Yer türüdür.

Fiyat: 170 TL

Son düzenleme:

Benzer konular

ally05

Yumurta
13 Kas 2021
44
5
15
LV
0

aşırı fazla fiyat 320 tl ye l10 dişi alırsın ben kendi l7 canlımı 100 tlye almıştım tamam serbest piyasa fakat yeni başlayan arkadaşlara aşırı fazla yüklenmek oluyor bu.

Orhan

Yumurta
8 Ara 2021
6
3
15
LV
0

aşırı fazla fiyat 320 tl ye l10 dişi alırsın ben kendi l7 canlımı 100 tlye almıştım tamam serbest piyasa fakat yeni başlayan arkadaşlara aşırı fazla yüklenmek oluyor bu.

Karşılaştırma yapmak istemiyorum ama forumda aynı cins L12 550 TL koyan var. Piyasada aynı cins bu fiyatlara ve yüksek fiyatlara gittiğini gördüm. Piyasa serbest olduğu için kafasına göre ücra rakam koyan kişilere göre uygun fiyata koyduğumu düşünüyorum. Keşke piyasada sabit bir fiyat olsa alanda memnun olur satanda.

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Karşılaştırma yapmak istemiyorum ama forumda aynı cins L12 550 TL koyan var. Piyasada aynı cins bu fiyatlara ve yüksek fiyatlara gittiğini gördüm. Piyasa serbest olduğu için kafasına göre ücra rakam koyan kişilere göre uygun fiyata koyduğumu düşünüyorum. Keşke piyasada sabit bir fiyat olsa alanda memnun olur satanda.
L12 koyan arkadaşın fiyatı normal ki koyduğu canlıda dişi o fiyatı etmesi için yeterli.. L4 bir canlı için kendi türleri içinde 320 uçuk bir rakam bu fiyata L8-10 canlı alınır.. ki L3 Metallica ve versicolara bile 250-300 yazılıyor.. evet serbest piyasa ama seninki fazla serbest olmuş biraz..

ally05

Yumurta
13 Kas 2021
44
5
15
LV
0

uygun olduğunu mu düşünüyorsun saygıyla yazıyorum sana ama lütfen güldürme beni fiyat çok pahalı sadece alıcakları bilgilendirmek için yazdım tamam serbest piyasa fakat daha ucuza satan arkadaşlar varken 320 tlye uygun demen çok yanlış ben sadece alıcak arkadaşları bilgilendiriyorum bu canlının değeri olsun olsun 100 tl dir.

Orhan

Yumurta
8 Ara 2021
6
3
15
LV
0

uygun olduğunu mu düşünüyorsun saygıyla yazıyorum sana ama lütfen güldürme beni fiyat çok pahalı sadece alıcakları bilgilendirmek için yazdım tamam serbest piyasa fakat daha ucuza satan arkadaşlar varken 320 tlye uygun demen çok yanlış ben sadece alıcak arkadaşları bilgilendiriyorum bu canlının değeri olsun olsun 100 tl dir.
Bu canlıyı 100 tl koyan birisini görürsen haber et ben alayım.

Orhan

Yumurta
8 Ara 2021
6
3
15
LV
0

L12 koyan arkadaşın fiyatı normal ki koyduğu canlıda dişi o fiyatı etmesi için yeterli.. L4 bir canlı için kendi türleri içinde 320 uçuk bir rakam bu fiyata L8-10 canlı alınır.. ki L3 Metallica ve versicolara bile 250-300 yazılıyor.. evet serbest piyasa ama seninki fazla serbest olmuş biraz..
Bana L5 Metllica için 700 TL fiyat verilmişti. Onca araştırmama rağmen piyasada tek o fiyata bulmuştum. Şimdi sizin L3 Metallica ve Versicolara 250-300 TL demen ilginç geldi. Eğer gerçektende piyasada dediğin fiyata Metallica varsa benim bu canlıyı bu fiyata koymam insanlarla dalga geçmem olur.

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Dostum sen bence hobiyi bırakarak çok iyi bir tercih yapmışsın.. piyasadan bir habersin canlılar hakkında pek fazla bilgin yok gibi, bu yüzden konuyuda uzatmayacağım..

Bu liste 10 gün öncesinin Grammostola Pulchripes ve Metalicanın fiyatlarına iyi bak
Screenshot_20211211-141027~2.png

Orhan

Yumurta
8 Ara 2021
6
3
15
LV
0

Dostum sen bence hobiyi bırakarak çok iyi bir tercih yapmışsın.. piyasadan bir habersin canlılar hakkında pek fazla bilgin yok gibi, bu yüzden konuyuda uzatmayacağım..

Bu liste 10 gün öncesinin Grammostola Pulchripes ve Metalicanın fiyatlarına iyi bakEkli dosyayı görüntüle 10906
Tanımadığın insanlarla labali şekilde konuşmamayı öğrenmelisin. Bu listeyi yapan kişi kim ve neye göre bu listeyi yaptı bilmiyorum. Ben bu fiyatı piyasada satışı yapılan aynı tür canlılar bu baz fiyatlarından yukarı koyulduğu için koydum. Bu arada bu hobi için bilgisiz olduğumu söylemişsin beni tanımıyorsun bile bunu yüksek fiyata koyduğumu düşündüğün için söylüyorsun. Bu senin düşünce yapın ve önyargını azda olsa ortaya çıkarıyor. 2 kişinin bu fiyatdan yüksek fiyata koyduğunu gördüğüm için bu fiyata koydum. Yanılmış ve düz mantık düşünüp bu fiyata koymuş olabilirim. Mademki piyasayı iyi araştırıyorsun ve canlı fiyatlarını biliyorsun labali bir şekilde konuşmak yerine güzel bir şekilde bir yanlış yaptığımı bu fiyata koyduğum için hatalı olduğumu söylebilirsin ve bende bu şekilde hatamı düzeltebilirim. Şimdi fiyatları güncelleyeceğim senin tavrın yüzünden değil diğer 2 arkadaş bu fiyatın pahalı olduğunu belirttiği ve beni fiyat konusunda azda olsa bilgilendirdikleri için.

Users who are viewing this thread

Üst Alt