Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Satılık Karınca Arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kalimnax

Media
26 May 2020
50
13
50
LV
0

Uygun fiyatlı satılık sadece kraliçe veya henüz işçisi çıkmamış yumurtalı kraliçe arıyorum. Tercihen messor. Diğer türleri de değerlendiririm. İzmir içi elden olabilir.

Benzer konular

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Pek düşünecğini sanmıyorum ama Cataglyphis Nodus var zor bir türdür yine de şansımı deneyeyim dedim :D

Kalimnax

Media
26 May 2020
50
13
50
LV
0

Bir tane cata nodus kralicem var yaralı buldum doğada zaten bu sekilde hayatta kalması zor diye aldım bir tane de işçi ekledim yanına ama bir türlü yumurtlatamadım gercekten zor

Adilemir

Süper Majör
26 Haz 2020
109
29
105
LV
0

Uygun fiyatlı satılık sadece kraliçe veya henüz işçisi çıkmamış yumurtalı kraliçe arıyorum. Tercihen messor. Diğer türleri de değerlendiririm. İzmir içi elden olabilir.
Trabzon da yaşıyorum
İstersen tetrimoryum satabilirim
Dm den konuşabiliriz

KertemeyenKele

Asker
Yasaklanmış Üye
2 Nis 2020
286
254
180
Ödüller
4
LV
2

Fiyat listem var kisiye ozelde indirim yaparım kargodada mng ile anlasmalı

Mehmet DEMİRTAŞ

Süper Majör
Yasaklanmış Üye
23 Mar 2020
113
59
105
LV
0

Merhaba İzmir içi elden teslim yapabiliriz. Kraliçeler henüz sitemde yok. Bugün veya yarın ekleyeceğim. Kraliçeler için irtibata geçebilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users who are viewing this thread

Üst Alt