Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

SATILIK L8/9 MURİNUS

oğuz taranta

Yumurta
19 Şub 2022
10
18
15
LV
0

YER OSMANİYE GÖNDERİM OLUR FİYAT 400 İNDİRİM YAPARIM
IMG_0410.JPG
IMG_8956.JPG

• Beğen
Tepkiler: ...

Benzer konular

Exelss

Yumurta
17 Ocak 2023
30
2
15
LV
0

Moderatorler gorurseniz lutfen bu kisiyi yasaklayin sahte ilan 1. Foto ile 2 . Foto cok farkli canlilar

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Moderatorler gorurseniz lutfen bu kisiyi yasaklayin sahte ilan 1. Foto ile 2 . Foto cok farkli canlilar
zaten bu hobide olan ve ilanlarla ilgilenen kişiler canlıların güncel foto video ve ref isteyeceğini bilir.. yoğun ağ örücü bir tür olduğu için belkide yuvasında olduğundan foto çekememiştir.. yani ihtimaller ve varsayımlar üzerine yargısız infaz yapamayız

Emre Özer

Pupa
9 May 2022
72
14
30
LV
0

Bana da farklı gibi geldi ama belki de 2 fotoğraf arasında 2-3 ay vardır onu bilemem. Tek bildiğim macro lensler 100 bin TL civarı fotoğraflar gayet başarılı

oğuz taranta

Yumurta
19 Şub 2022
10
18
15
LV
0

ikisi de aynı canlı isterseniz görüntülü arayın göstereyim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bana da farklı gibi geldi ama belki de 2 fotoğraf arasında 2-3 ay vardır onu bilemem. Tek bildiğim macro lensler 100 bin TL civarı fotoğraflar gayet başarılı
foto 8 plus ile çekildi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

kardeşim numaranı ver konuşalım sen kaç canlıya baktında burda bana dolandırıcı diyorsun yaşın kadar tecrübem vardır

Users who are viewing this thread

Üst Alt