Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Satılık Uygun 3D Formikaryum Seti

EastBlood

Pupa
17 May 2020
57
5
30
LV
0

Arkadaşlar merhaba, kendi 3D Yazıcımdan çıkartmış olduğum formikaryum ve setleri fotoğraf olarak paylaştım. İnternet üzerinde 3D formikaryum ve setlerinin fiyatlarına hakimim özellikle genç hobici arkaşlarımızın o fiyatlara tüm setleri alması biraz zor olduğu için, kendi ürettiğim aşağıda da gördüğünüz setleri satabilirim. Fotoğrafta 'Tüm Set' olarak paylaştığım görsellerdeki görünen tüm ürünler bir bütün olarak 'Set' halinde satılmaktadır. Set içeriğinde ise; 104x104 Formikaryum, 108x118 Hidrasyon, 80x108 Outworld, Outworldin Kapağı ve sineklikle kapatılmış şeklinde, Outworld ve Formikaryumun Camları, 2 adet suluk, Suluğa uygun 16x100 ölçülerinde 2 adet Test Tüpü, 1 adet Beslenme Kabı, Formikaryum için kırmızı asetat kağıdı. Tüm Setin fiyatı 250 tl'dir. Ayrı ayrı almak isteyen arkadaşlar olursa onlara da yardımcı olurum. İlgilenen ve almak isteyen arkadaşlarımız olursa iletişime geçebilir. Fotoğraflarda sormak istediğiniz bir yer varsa numarasını belirterek rahatça sorabilirsiniz. Resimlerin en altında Messor kolonime baktığım setin fotoğraflarını da paylaştım.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Set ile ilgili soru soran veya soracak olan arkadaşlar buradan sorarsa diğer herkese de cevaplamış olurum

Ekli dosyalar

• Karınca Set.jpg
    Karınca Set.jpg
    159.4 KB · Görüntüleme: 212
Son düzenleme: