Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Semender Yaşam Alanı Tasarımım

Arda Dölek

Süper Majör
2 May 2020
126
80
105
LV
0

Şu sıralar semenderleri araştırıyordum ve bir çift sahiplenmeye karar verdim. Tabi araştırmalarım da sürüyor. Kendimi yeni başladığım 3 boyutlu tasarımda da geliştirmek istediğim için kafamda kurduğum semender yaşam alanının bir ön izlenimini yapmak istedim. Sizlerle de paylaşmak istedim

semender.paludaryum1.png

semender.paludaryum2.png

39,5*30*30 bir paludaryum. Fotoğraflarda göründüğünden daha fazla bitki içeren bir ortam hazırlamayı düşünüyorum.

Konuda tecrübesi olan hobiciler bilgi paylaşımında bulunup yaşam alanındaki eksikleri söylerlerse sevinirim.

İyi hobiler?

Benzer konular

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

Eline sağlık, gayet güzel olmuş. Semenderler ile ilgili aklına takılan soru olursa bana danışabilirsin.

zagrexx0

Yumurta
16 Eyl 2023
1
0
5
LV
0

Şu sıralar semenderleri araştırıyordum ve bir çift sahiplenmeye karar verdim. Tabi araştırmalarım da sürüyor. Kendimi yeni başladığım 3 boyutlu tasarımda da geliştirmek istediğim için kafamda kurduğum semender yaşam alanının bir ön izlenimini yapmak istedim. Sizlerle de paylaşmak istedim

Ekli dosyayı görüntüle 11307

Ekli dosyayı görüntüle 11308

39,5*30*30 bir paludaryum. Fotoğraflarda göründüğünden daha fazla bitki içeren bir ortam hazırlamayı düşünüyorum.

Konuda tecrübesi olan hobiciler bilgi paylaşımında bulunup yaşam alanındaki eksikleri söylerlerse sevinirim.

İyi hobiler?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba şuan ne durumdasınız, besliyor musunuz

Users who are viewing this thread

Üst Alt