Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ses karıncalarda ne kadar stres yapar ?

Wenorall

Pupa
26 Ağu 2021
71
14
30
LV
0

Kraliçelerime ortam sağladım sıcaklık nem titreşim vs. falan uygun ama benim yaşadığım odada kalıyor. Uzak bir köşeye koydum ama sonuçta aynı odadayız ne kadar uzak olabilir. Arada bir müzik falan dinliyorum aşırı sesli olmasa da bu onu ne derecede etkiler ? Koyabileceğim bir oda daha var, oraya kesinlikle götürmeli miyim ?

Cemil Biçici

Yumurta
9 Ocak 2022
7
1
15
LV
0

Kraliçelerime ortam sağladım sıcaklık nem titreşim vs. falan uygun ama benim yaşadığım odada kalıyor. Uzak bir köşeye koydum ama sonuçta aynı odadayız ne kadar uzak olabilir. Arada bir müzik falan dinliyorum aşırı sesli olmasa da bu onu ne derecede etkiler ? Koyabileceğim bir oda daha var, oraya kesinlikle götürmeli miyim
Ses çok fazla değilse bir kutu içerisine alabilirsin kraliçeyi ama ses çokta etkilemez hanımefendiyi

3637

Yumurta
16 Nis 2020
150
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Evi titretecek kadar bir ses etkiler diye düşünüyorum onun harici TV sesi kadar bir ses etkilemez

Ant Man

Asker
4 Nis 2021
300
84
155
Ödüller
2
LV
1

Ben odamda bilgisayar oyunu oynuyorum o zaman çıkarttığım gürültüde bir şey olmuyosa seninkinde hiç olmaz.

talhaakın

Süper Majör
6 May 2021
288
124
140
Ödüller
3
LV
2

ben aynı masadayım ve 1senste faremi vura vura oynuyorum bi sıkıntı görmedim kalcşaig

byskai

Süper Majör
23 Şub 2022
222
49
110
Ödüller
1
LV
1

Kraliçelerime ortam sağladım sıcaklık nem titreşim vs. falan uygun ama benim yaşadığım odada kalıyor. Uzak bir köşeye koydum ama sonuçta aynı odadayız ne kadar uzak olabilir. Arada bir müzik falan dinliyorum aşırı sesli olmasa da bu onu ne derecede etkiler ? Koyabileceğim bir oda daha var, oraya kesinlikle götürmeli miyim ?

Normal bir insanın çıkarabileceği ses bence sorun yaratmaz. Zira kaldırım kenarlarındaki karınca yuvalarını düşündüğümüzde araba korna sesi insan sesi üzerlerinde yüreyen insanlar vs vs. Yanında bizim çıkarabildiğimiz ses çok masum kalır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Users who are viewing this thread

Üst Alt