Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Şimdi napabiliirim ben?

AsEtAxT

Süper Majör
20 Tem 2021
242
69
110
Ödüller
2
LV
1

Arkadaşlar 1 hafta boyunca havalar böyle max 19° şimdi ben napabilirim bu havalarda sizce bulabilirmiyim bulma ihtimalim hangi günler fazla bakıp yorumlarsanız sevindirirsiniz şu çocuğu :)
Screenshot_2021-10-20-19-38-32-1.png

Benzer konular

Tibuk

Kraliçe
Deneyimli Hobici
20 Nis 2021
569
499
375
Ödüller
9
LV
3

Bizden çok şey bekliyorsun. Nerede ya da ne zaman bulunabilir tarzı sorulara bizim cevap vermemiz pek mümkün değil. Rüzgarsız havalarda ve kraliçelerin görülebileceği açık yerlerde diyebiliriz en fazla.

AsEtAxT

Süper Majör
20 Tem 2021
242
69
110
Ödüller
2
LV
1

Bizden çok şey bekliyorsun. Nerede ya da ne zaman bulunabilir tarzı sorulara bizim cevap vermemiz pek mümkün değil. Rüzgarsız havalarda ve kraliçelerin görülebileceği açık yerlerde diyebiliriz en fazla.
Tamam o zaman abi rahatsız ettiysem kusura bakma yeniyim biraz merak ediyorum bide ya bulamazsam korkusu var dediklerinizi yapacağım ve arayacağım inşallah bulurum

emirius

Yumurta
30 Nis 2021
33
17
15
LV
0

Sadece biraz sabır ve şans gerekiyor. Benzer birkaç konu açtığını gördüm. Ben de uzun zamandır kraliçe bulamadım :) Bu sezon olmazsa öbür sezon olur. Elbet birgün bulursun. Hiç bulamazsan ve aramak istemezsen forumda kolonilerini satmak/vermek isteyen arkadaşları bulabilirsin.

AsEtAxT

Süper Majör
20 Tem 2021
242
69
110
Ödüller
2
LV
1

Sadece biraz sabır ve şans gerekiyor. Benzer birkaç konu açtığını gördüm. Ben de uzun zamandır kraliçe bulamadım :) Bu sezon olmazsa öbür sezon olur. Elbet birgün bulursun. Hiç bulamazsan ve aramak istemezsen forumda kolonilerini satmak/vermek isteyen arkadaşları bulabilirsin.
Tamam o zaman abi pes etmek yok devam edecem aramaya bulana kadar devam edicem beni gaza getirdin sağolasın :)

CanlılaraMeraklı

Pupa
Yasaklanmış Üye
18 Eki 2021
63
12
30
LV
0

Tamam o zaman abi pes etmek yok devam edecem aramaya bulana kadar devam edicem beni gaza getirdin sağolasın :)
Knk ben mesela şanssızım Yozgat'a 2 ay boyunca her gün yaz tatilindeyken her sabah gidip yeşilik alan da günde 4 ila 5 saat aradım 1 tane bile bulamadım şans işte beli olmaz belki şimdi bile bulabilirsin

AsEtAxT

Süper Majör
20 Tem 2021
242
69
110
Ödüller
2
LV
1

Aynen şartlar ne kadar uygun olursa olsun baya şans işi
Knk ben mesela şanssızım Yozgat'a 2 ay boyunca her gün yaz tatilindeyken her sabah gidip yeşilik alan da günde 4 ila 5 saat aradım 1 tane bile bulamadım şans işte beli olmaz belki şimdi bile bulabilirsin

CanlılaraMeraklı

Pupa
Yasaklanmış Üye
18 Eki 2021
63
12
30
LV
0

Ama Malatya'da gezerken 2 tane buldum ikisinide kaybetim elimden kaçtılar şans işte ? ne diyeyim bilemedim

AsEtAxT

Süper Majör
20 Tem 2021
242
69
110
Ödüller
2
LV
1

Knk elime aldım hızlı bir türdü elimin avucuna aldım dahah kanatlarını dönmemiş elimde bir boşluk bulup gitmiş diğerinin karaları yoktu yakaladım kabın ağzını açık unutm bide baktımki duvarın arasına giti ve ben sıfadı eşgal ?
Yazık olmuş aynısı bana olsa moralim bozulurdu 2 ay kraliçe aramazdım

Users who are viewing this thread

Üst Alt