Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Sizce? (Anket)

Hangisi?

• Bulmak

• Satın almak

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Benzer konular

Guney

Majör
22 Haz 2020
59
22
80
LV
0

lmaktan yana kullandım ama çoğu kraliçemi kargo ile temi
Dime 1 kraliçeye 60 70 lira veriyorsun sonra gelicekmi gelmicekmi ??
Ben Gönderimden önce Satıcıdan paketlemenin fotoğrafını istiyorum. Sonra ödemenin yarısını şimdi diğer yarısını Kraliçenin sağlıklı olması durumunda ödeyeceğimi ikna ettiriyorum. Zaten sıkıntılı biri ise fazla para almayacağı için reddediyor. herhangi bir olumsuz durumda da kanıtları ile ödemeyi yapmıyorum.

KertemeyenKele

Asker
Yasaklanmış Üye
2 Nis 2020
286
254
180
Ödüller
4
LV
2

Ben Gönderimden önce Satıcıdan paketlemenin fotoğrafını istiyorum. Sonra ödemenin yarısını şimdi diğer yarısını Kraliçenin sağlıklı olması durumunda ödeyeceğimi ikna ettiriyorum. Zaten sıkıntılı biri ise fazla para almayacağı için reddediyor. herhangi bir olumsuz durumda da kanıtları ile ödemeyi yapmıyorum.
Yanlış düşünüyorsun bence eğer sana canlı hakkında garanti verdiyse bu dogru ama vermediyse o senin sucun kargoyu hemen almazsin evine yollarin yaz aylarinda çok ölüm olur

Guney

Majör
22 Haz 2020
59
22
80
LV
0

Yanlış düşünüyorsun bence eğer sana canlı hakkında garanti verdiyse bu dogru ama vermediyse o senin sucun kargoyu hemen almazsin evine yollarin yaz aylarinda çok ölüm olur
Bunu ben de düşündüm ancak rica ettiğimde kabul ederse ilgili kargo şirketleri şehirlerimizde verdiği hizmet nasıl diye tartıştıktan sonra bir sorun olmuyor ve şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Ancak paketlemesine güvendiğim halde bir sorun olduysa tabii ki geri kalan kısmı veriyorum.

Mehmet DEMİRTAŞ

Süper Majör
Yasaklanmış Üye
23 Mar 2020
113
59
105
LV
0

Bunu ben de düşündüm ancak rica ettiğimde kabul ederse ilgili kargo şirketleri şehirlerimizde verdiği hizmet nasıl diye tartıştıktan sonra bir sorun olmuyor ve şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Ancak paketlemesine güvendiğim halde bir sorun olduysa tabii ki geri kalan kısmı veriyorum.
Paketleme konusunda üzerime yoktur. kargo paketin üzerine çıkabilirsiniz. :)

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Şu sıralar satın alımlarla ilgili çok kaygı var acaba Karına Dünyası olarak aracılık mı yapsak diye düşünüyorum ama bununda yoracağından eminim

Adilemir

Süper Majör
26 Haz 2020
109
29
105
LV
0

Şu sıralar satın alımlarla ilgili çok kaygı var acaba Karına Dünyası olarak aracılık mı yapsak diye düşünüyorum ama bununda yoracağından eminim
Satış konusunda hobici ler çaresine bakacaktır bence yeni hobici lerin işini kolaylaştırmak ve biraz dinlenmek için uğraşın
Yeterince dinlenince yorucu işlere girişirsiniz

Users who are viewing this thread

Üst Alt