Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Sling Tarantula

• Konbuyu başlatan Mssr
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:04
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4

IMG_20210804_135842_173.jpg

Lasiodora Parahybana L2-L3
65 TL

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

#Ekin

Pupa
30 Nis 2020
70
44
30
LV
0

Başlangıç için uygun bir tür müdür? Daha önce tarantula tecrübem olmadı fakat başlamak istiyorum.

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Teşekkür ederim tarantulalar ile ilgili biraz daha araştırma yapıp bakabileceğimden emin olursam size dönüş yaparım :)
Sadece yem verdiğiniz zaman çok bir zorluğu yok yani öyle balık veya karıncalar gibi yem verip saatlerce izlenecek canlılar değil yem ver ve sonra kendi haline bırak :) tek zor tarafı rehouse yani teraryum değişimi yaparken dikkatli olmak :)

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Özellikle slingken yem yiyip abdomenini şişirip sonra uzun süreler tünelinde durabilen bir tür böyle bir şey olursa endişelenmeyin

TarantulaAşığı

Süper Majör
13 Nis 2021
186
117
105
Ödüller
2
LV
1

Başlangıç için uygun bir tür müdür? Daha önce tarantula tecrübem olmadı fakat başlamak istiyorum.
Evet başlangıç için çok güzel bir tür ben l1'ken aldım tek sıkıntı çok hızlı yuvadındaki artıkları temizlemek isterken çok kez kaçırıp aramaya uğraştım tabii ki bu benim tecrübesizliğim ama dikkatli olmakta fayda var.

#Ekin

Pupa
30 Nis 2020
70
44
30
LV
0

Özellikle slingken yem yiyip abdomenini şişirip sonra uzun süreler tünelinde durabilen bir tür böyle bir şey olursa endişelenmeyin
Sadece yem verdiğiniz zaman çok bir zorluğu yok yani öyle balık veya karıncalar gibi yem verip saatlerce izlenecek canlılar değil yem ver ve sonra kendi haline bırak :) tek zor tarafı rehouse yani teraryum değişimi yaparken dikkatli olmak :)
Evet başlangıç için çok güzel bir tür ben l1'ken aldım tek sıkıntı çok hızlı yuvadındaki artıkları temizlemek isterken çok kez kaçırıp aramaya uğraştım tabii ki bu benim tecrübesizliğim ama dikkatli olmakta fayda var.
Teşekkür ederim hepinize almaya karar verdim elime ulaştığında fotoğrafını bırakırım buraya :)

#Ekin

Pupa
30 Nis 2020
70
44
30
LV
0

Bebeğim elime ulaştı. Yeni evine transfer etttim durumu gayet iyi görünüyor. Mssr'ye teşekkür etmek istiyorum. Bana çok yardımcı oldu, kargolaması da çok iyiydi. Almak isteyen arkadaşlar tereddüt etmeden alabilir. İyi forumlar herkese :)
IMG_20210807_112757.jpg

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

hadi hayırlısı bakalım aramıza hoşgeldin :) yanlız ricam bir sonraki kabuk attığında canlıyı 100 ml idrar kabına transfer edersen daha iyi olur.. yem verirken nemlendirme yaparken sos kabının kapağını açıp kapatırken çok sarsıntı oluyor hali ile stresse giriyorlar..

TarantulaAşığı

Süper Majör
13 Nis 2021
186
117
105
Ödüller
2
LV
1

Bebeğim elime ulaştı. Yeni evine transfer etttim durumu gayet iyi görünüyor. Mssr'ye teşekkür etmek istiyorum. Bana çok yardımcı oldu, kargolaması da çok iyiydi. Almak isteyen arkadaşlar tereddüt etmeden alabilir. İyi forumlar herkese :) Ekli dosyayı görüntüle 9651

Abdomen biraz küçük geldi gözüme besleme yaparsanız çok iyi olur. Ve hayırlı olsun.
7086d6ec2ea9d15b70d5f37ddebc9cee.jpg

Bu da benim aslan :).

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

#Ekin

Pupa
30 Nis 2020
70
44
30
LV
0

hadi hayırlısı bakalım aramıza hoşgeldin :) yanlız ricam bir sonraki kabuk attığında canlıyı 100 ml idrar kabına transfer edersen daha iyi olur.. yem verirken nemlendirme yaparken sos kabının kapağını açıp kapatırken çok sarsıntı oluyor hali ile stresse giriyorlar..
Tamamdır öyle yapacağım. Teşekkür ederim :)

Abdomen biraz küçük geldi gözüme besleme yaparsanız çok iyi olur. Ve hayırlı olsun.
7086d6ec2ea9d15b70d5f37ddebc9cee.jpg

Bu da benim aslan :).

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Mikro un kurdu bıraktım önüne fakat ilgilenmedi. Yol yorgunu sanırsam, bir iki gün dinlensin, yeni yerine alışsın ondan sonra tekrar denemeyi düşünüyorum :)

ZTERS

Yumurta
15 Tem 2021
39
5
15
LV
0

Bebeğim elime ulaştı. Yeni evine transfer etttim durumu gayet iyi görünüyor. Mssr'ye teşekkür etmek istiyorum. Bana çok yardımcı oldu, kargolaması da çok iyiydi. Almak isteyen arkadaşlar tereddüt etmeden alabilir. İyi forumlar herkese :) Ekli dosyayı görüntüle 9651
kabuk değişimi olunca farklı bir kaba almanız daha iyidir kabuk değişimden 7 ile 10 gün arasında kesinlikle yem vermeyin gelişimi olduğu için dişlere zarar verir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Users who are viewing this thread

Üst Alt