Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Sling Tarantulaya prens Karınca

#Ekin

Pupa
30 Nis 2020
70
44
30
LV
0

Selamlar arkadaşlar bu günlerde evde çok fazla prens görüyorum. Bir süre ışığın etrafında uçup ölüyorlar. Dışarıdan yakaladığımız sinek böcek vb. Tarantulalara vermiyoruz ilaç vb. İçerebileceklerinden ötürü. Aynı şey prensler için de geçerli mi diye fikrinizi sormak istedim.

Ekli dosyalar

• IMG_20210809_225035.jpg
    IMG_20210809_225035.jpg
    187.9 KB · Görüntüleme: 133

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Besin ve protein açısından pek bişey ifade etmeyecek tarantula için ve cansız olduğu için hamlede yapmayacak :) ayrıca karıncanın cinside önemli asit içeren türler var yada yaşadığı dönemde yediği birşeyden parazit bulaşmışda olabilir.. kısacası ben tavsiye etmiyorum :)

#Ekin

Pupa
30 Nis 2020
70
44
30
LV
0

Besin ve protein açısından pek bişey ifade etmeyecek tarantula için ve cansız olduğu için hamlede yapmayacak :) ayrıca karıncanın cinside önemli asit içeren türler var yada yaşadığı dönemde yediği birşeyden parazit bulaşmışda olabilir.. kısacası ben tavsiye etmiyorum :)
Güzel noktalara değinmişsiniz teşekkür ederim :)

Users who are viewing this thread

Üst Alt