Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Mağaza SMS, Kargo Takip ve Kuponlar

KertenKelebek

Yönetici
Yönetici
11 Ocak 2020
573
527
375
Merhabalar,

Mağazanın temel alt yapısında birçok yenilik yapıldı fakat başlıcaları şunlardır;


SMS Bildirimi
Siparişlerin takibini sistem üzerinden ve size gelen e-postalarla sağlanmasına ek olarak sipariş süreciyle ilgili değişiklikler için siparişte belirtilen telefon numarasına sms olarak bildirim gönderilmektedir.

Kargo Takip
Sms, e-posta ve web sitesindeki hesabınızla sipariş detaylarına baktığınızda kargo gönderisinin bilgilerine doğrudan ulaşabilirsiniz.

Kupon ve Kampanyalar
Çeşitli koşullarda indirim ve dönemsel kampanyaların yönetilebilmesi için birçok özellik hazırlandı. Süreçlerin suistimal edilmemesi için özelliklerle ilgili detaylı bilgi veremeyeceğim fakat sizi sevindireceği konusunda emin olabilirsiniz.

Platformun geniş kitlelere ulaşırken içerinin dolu olabilmesi için gerek forumda içerik yönüyle gerekte ürün çeşitliliği için önceden hedeflenen sürece göre dahada ağırlık verilip hızlandırmaya çalışacağız. Umarım ki en kısa zamanda hoş bir ortamı sağlamış oluruz :)Karınca-Dünyası-sosyal-paylasim.jpg
 

Benzer konular

4meinn

Pupa
11 Mar 2020
19
20
30
Oo işte beklediğim haber gelmiş :) Ufak bir inceledim ve bazı fiyatların düştüğünü gördüm, benim gibi öğrenci kardeşler için gayet güzel bir hareket olmuş, alacaklarım vardı zaman kaybetmeden alayım 😌
 

Bu konu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt