Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tarantula beslenmesi

tailgunV2

Media
26 May 2022
144
24
55
LV
0

Merhabalar,ben tarantulamı morio,un ve buffalo kurdu ile beslemeyi planlıyorum sadece bu 3 kurt türü ile beslesem sorun olur mu ve bu 3 kurt türünde aynı kapta beslesem o konuda sıkıntı olur mu beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Benzer konular

Beko

Süper Majör
17 Ocak 2022
274
110
140
Ödüller
2
LV
1

Farklı yemlerle beslemen sorun değil aksine yarar aslında, ama bu yemleri aynı kapta beslemen evet sorun yaratacaktır

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Bu saydığın üç canlı yemi aynı kapta bakarsan sadece moriolar hayatta kalır :)

Evet tarantulalarda yem çeşitliliği iyidir ama sadece morio veya un kurdu ilede beslersen sıkıntı olmaz

tailgunV2

Media
26 May 2022
144
24
55
LV
0

Bu saydığın üç canlı yemi aynı kapta bakarsan sadece moriolar hayatta kalır :)

Evet tarantulalarda yem çeşitliliği iyidir ama sadece morio veya un kurdu ilede beslersen sıkıntı olmaz
Anladım peki bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Farklı yemlerle beslemen sorun değil aksine yarar aslında, ama bu yemleri aynı kapta beslemen evet sorun yaratacaktır
Buffalo ve un kurdu aynı kapta kalabiliyormuş bir un kurdu bir buffalo vermeyi düşünüyorum

Son düzenleme:

Beko

Süper Majör
17 Ocak 2022
274
110
140
Ödüller
2
LV
1

Anladım peki bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Buffalo ve un kurdu aynı kapta kalabiliyormuş bir un kurdu bir buffalo vermeyi düşünüyorum
Evet hatta Buffalo kurtları miteları yer diye biliyorum o yüzden yararlı olacaktır, ama tabi yarı yarıya un kurdu ve buffalo kurdu koyma çokça un kurdu birazda Buffalo koy genelde öyle yapılıyor ( yani benim bildiğim)

Users who are viewing this thread

Üst Alt