Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tarantula kar için altarnetif yem var mı?

TheCrolax

Yumurta
27 May 2021
29
10
15
LV
0

aga sucuk sade sade gidermi ekmek arası yapıp verin yanına bir damla da kola fln damlatın oh mis

Muammi

Media
16 Ağu 2022
180
11
55
LV
0

Dostum en iyisi balık ekmek vermek
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yanına da şalgam

Bogachanturk

Majör
22 Kas 2021
178
96
75
LV
0

Olay geyik muhabbetine dönmüş. Aslında geçen bir mesaj atmıştım orada da yazdığım bir konu vardı. Okuyan bir toplum değiliz. Hep birilerinden birşeyler duyarak yada araştırmadan işin içine girmeye çalışıyoruz. Okuyan insanı küçümsüyor, yada farklı konumlandırıyoruz. Forumda ki üyelerin kaç tanesi besledikleri canlı konusunda ki bilgilendirmeleri okuyordur acaba? Örneğin Tarantulalar konusunda çok değerli bilgiler var.
Biriside instagram üzerinden bana mesaj atmıştı, tarantula beslemek istiyorum ne yapmam lazım diye sordu. Neden diye sordum. Arkadaşın takma adı tarantula olduğu içinmiş (?) , dedim bu canlı hakkında ne biliyorsunuz dediğimde gerek varmı tarzında yorum yapıp bana nasıl alabileceğimi sordu. Şimdi açıklasam boşa, yazsam boşa, dedim ben en iyisi susayım.
Keşke biraz okuyan bir toplum olabilse idik. Eminim ki çok farklı olurdu bir çok şey.
Herkese saygılar

Users who are viewing this thread

Üst Alt