Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tarantula olmasada örümcek

Karıncacı

Süper Majör
24 Tem 2020
175
43
105
LV
0

Ben dün çok küçük bir örümcek gördüm aldım yanıma beslemek için çünkü tarantula beslemek istiyorum ama satılan bir yer yok neyse ben bunun teraryumunu hazırladım teraryuma örümceği tam yerleştirirken elimden kaçtı bulamadım ama şimdi bir tane buldum oda terasıma koydum oda küçük mikro un kurdu verdim yemedi

3637

Yumurta
16 Nis 2020
150
30
15
Ödüller
14
22
LV
4

Ben dün çok küçük bir örümcek gördüm aldım yanıma beslemek için çünkü tarantula beslemek istiyorum ama satılan bir yer yok neyse ben bunun teraryumunu hazırladım teraryuma örümceği tam yerleştirirken elimden kaçtı bulamadım ama şimdi bir tane buldum oda terasıma koydum oda küçük mikro un kurdu verdim yemedi
Doğaya adepte olmuş canlıların esaret altında yaşama ihtimali düşük ayrıca etik değil forumda satan kişiler var alım-satım bölümüne bakınız ayrıca hala canlı varsa elinizde doğaya salınız.

Users who are viewing this thread

Üst Alt