Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tarantula Su İçme Anı

Benzer konular

CzrElektronik

Yumurta
1 Şub 2022
46
22
15
LV
0

Her fısfısta kazdığı torftan çıkıp suyunu içip geri dönen lp tarantulam :) Dosya boyutu çok buyuk oldugu için link atabiliyorum sadece

Hocam bende baya araştırdım ve bir l2-3 lp aldım. Bi iki güne gelecek. Herşeyi hazır. Ama şurada kafam karıştı kimi fisfıs yapiyo kimi yer türünde fisfis olmaz diyo siringa ile sık diyo nasil vermeliyim.

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
13
LV
4

Hocam bende baya araştırdım ve bir l2-3 lp aldım. Bi iki güne gelecek. Herşeyi hazır. Ama şurada kafam karıştı kimi fisfıs yapiyo kimi yer türünde fisfis olmaz diyo siringa ile sık diyo nasil vermeliyim.
Yemek verdikten sonra şırınga ile nem yapmak canlının strese girip yemi bırakmaması için daha iyi.

Yushlen

Kraliçe
Emektar
20 May 2021
389
369
275
Ödüller
5
20
LV
2

ilaç kabını su kabı olarak kullanıp 5-6 günde bir fısfıs yapabilirsin fısfıs şırınga farketmez direkt hayvanın ustune yapma

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
13
LV
4

ilaç kabını su kabı olarak kullanıp 5-6 günde bir fısfıs yapabilirsin fısfıs şırınga farketmez direkt hayvanın ustune yapma
İlaç kutusu kullanmasını tavsiye etmem, içinde ilaç artığı kalabiliyor. Onun yerine kırtasiyeler den alması daha uygun.

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,986
1,858
475
Ödüller
20
LV
5

L2 için su kabı kullanılmasına bile gerek yok hatta L5 e kadar.. hafif bi nem olsun kabın kenarlarında yeterli

CzrElektronik

Yumurta
1 Şub 2022
46
22
15
LV
0

Herkese çok teşekkür ederim sağolun. Hobiye sizin gibi yardımsever forumdaşlar sayesinde güzel bir başlangıç yaptım. Hobiye benim gibi yeni başlayanlara gösterdiğiniz ilgi ve alaka çok hoşuma gidiyor. Hayirli akşamlar

Users who are viewing this thread

Üst Alt