Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tarantulalar kurt yiyerek yasayabilir mi?

Tqaho

Yumurta
18 Haz 2022
44
6
15
LV
0

Merhabalar yazın tarantula almayı düşünüyorum ama ailem hamam böceği almama izin vermiyor morio buffalo un kurtlarıyla tarantula besleyip yasatabilirmiyim lasiodoro p. Brachypalma,grammostola bu türlerden alacağım başlangıç olduğu için. (Yanlış yazdıysam kusura bakmayın)

Benzer konular

20 Ocak 2022
87
9
30
LV
0

Merhabalar yazın tarantula almayı düşünüyorum ama ailem hamam böceği almama izin vermiyor morio buffalo un kurtlarıyla tarantula besleyip yasatabilirmiyim lasiodoro p. Brachypalma,grammostola bu türlerden alacağım başlangıç olduğu için. (Yanlış yazdıysam kusura bakmayın)
Kurt ile beslenebilir ama bikaç çeşit canlı yemle daha iyi olur.

Tqaho

Yumurta
18 Haz 2022
44
6
15
LV
0

Teşekkürler dubia almaya ikna etmeye çalışırım ama yazın alicam insallah

ento

Yumurta
14 Kas 2022
1
0
5
LV
0

Teşekkürler dubia almaya ikna etmeye çalışırım ama yazın alicam insallah
Güzel olmuş insanlara bu hobinin yayılmasına çok seviniyorum ama bildiğim kadarı ile tarantulalar yasal değil türkiyede oyüzden bukadar halka açık bir yerde bunu paylaşmak bi tık riskli bilginiz olsun uyarmak istedim sadece bide efekarınca nında dediği olaya katılıyorum ayrıca eklemek isterim birsürü farklı kurtçuk türü var : morio,un,horn vb tarantula için hepsini karıştırarak verebilirsiniz bir gün biri öbür gün diyeri gibi bir düzen uydurursanız çok sıkıntı çekmez diye düşünüyorum kolay gelsin iyi hobiler 😁

Users who are viewing this thread

Üst Alt