Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Mağaza Taşınma Süreci

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Herkese merhabalar,

Korona virüs nedeniyle oluşan olumsuz piyasa koşulları, mevcut projemizin (şehir ile ilgili uygulamalar..) yürütülmesinin imkansız kılmaktadır. Henüz kuluçka sürecini tamamlayamamış olan şirketin devamlılığını sağlamak için kişisel imkanları değerlendirmek amacıyla Kastamonu'dan Hatay'a taşınması planlanmıştır. Gaz beton ve pleksi malzelerden üretilmesi planlanan ürünlerin yayına alınabilmesi için yeni atölyeler ile anlaşma ve süreçlerin planlanması gerekmektedir. Dolayısıyla taşınma süresince forum ve mağaza kısmında sizinle ilgilenirken aksamalar olabilir ve bunun için özür, anlayışınız için teşekkür ederim. Başta ülkemiz olmak üzere tüm insanlığın canınını yakmakta olan pandemiden biran önce kurtulmak ümidiyle herkese iyi hobiler dilerim.

Hepimize geçmişler olsun...

Benzer konular

Mehmet DEMİRTAŞ

Süper Majör
Yasaklanmış Üye
23 Mar 2020
113
59
105
LV
0

Merhabalar
Herkese merhabalar,

Korona virüs nedeniyle oluşan olumsuz piyasa koşulları, mevcut projemizin (şehir ile ilgili uygulamalar..) yürütülmesinin imkansız kılmaktadır. Henüz kuluçka sürecini tamamlayamamış olan şirketin devamlılığını sağlamak için kişisel imkanları değerlendirmek amacıyla Kastamonu'dan Hatay'a taşınması planlanmıştır. Gaz beton ve pleksi malzelerden üretilmesi planlanan ürünlerin yayına alınabilmesi için yeni atölyeler ile anlaşma ve süreçlerin planlanması gerekmektedir. Dolayısıyla taşınma süresince forum ve mağaza kısmında sizinle ilgilenirken aksamalar olabilir ve bunun için özür, anlayışınız için teşekkür ederim. Başta ülkemiz olmak üzere tüm insanlığın canınını yakmakta olan pandemiden biran önce kurtulmak ümidiyle herkese iyi hobiler dilerim.

Hepimize geçmişler olsun...

Merhabalar,

Nickinizi bir yerlerden hatırlıyor gibiyim. Belki de eski karınca çiftliğim forumundandır. Sisteminizi gördüm hoşuma gitti zamanında düşündüğüm şeyleri yapıyorsunuz fakat sadece karınca ile ilgili malzemeleri satmak size ne kadar kazanç sağlayacak bilemiyorum. Kurduğunuz sitelerin aylık masraflarını falan işin içine katınca umarım istediğiniz kazancı sağlayabilirsiniz. Ben cesaret edememiştim açıkcası. :)

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Merhabalar

Merhabalar,

Nickinizi bir yerlerden hatırlıyor gibiyim. Belki de eski karınca çiftliğim forumundandır. Sisteminizi gördüm hoşuma gitti zamanında düşündüğüm şeyleri yapıyorsunuz fakat sadece karınca ile ilgili malzemeleri satmak size ne kadar kazanç sağlayacak bilemiyorum. Kurduğunuz sitelerin aylık masraflarını falan işin içine katınca umarım istediğiniz kazancı sağlayabilirsiniz. Ben cesaret edememiştim açıkcası. :)

Nicki twitch ve hobi forumlarında kullanıyorum fakat bu nicki kullanan çok kişiye denk geldim farklı bir karşılaşmada olabilir ☺️
Sadece karınca üzerine ileri odakta kazanç sağlayabileceğimi düşünüyorum ama bu işin karıncaya sınırlı kalacağı anlamında olmasın ? yaşadığım hobiyi ticarilestirme fikri güzel olsada kazanç önceliğini ilk etapta farklı sektörlere vererek yaşam mücadelesini sağlamanız gerekiyor buda buradaki is modelinin uzun zamanda oturmasına sebep oluyor

Mehmet DEMİRTAŞ

Süper Majör
Yasaklanmış Üye
23 Mar 2020
113
59
105
LV
0

Nicki twitch ve hobi forumlarında kullanıyorum fakat bu nicki kullanan çok kişiye denk geldim farklı bir karşılaşmada olabilir ☺
Sadece karınca üzerine ileri odakta kazanç sağlayabileceğimi düşünüyorum ama bu işin karıncaya sınırlı kalacağı anlamında olmasın ? yaşadığım hobiyi ticarilestirme fikri güzel olsada kazanç önceliğini ilk etapta farklı sektörlere vererek yaşam mücadelesini sağlamanız gerekiyor buda buradaki is modelinin uzun zamanda oturmasına sebep oluyor

Uzun vadede belki dediğiniz gibi olur belki de olmaz. Çünkü müşteri kesiminin çoğu ailesinden harçlık alan insanlar. Hal böyle olunca maliyetleri düşmek zorunda kalıp fiyatlarda kar oranını kısmak lazım. Bir ara 3d yazıcı piyasasını araştırdım. kendi yaptığım tasarımları çıktı almak için fiyat araştırdım çıktının ağırlığı olarak gr. başına 40 kuruşa kadar maliyet düşürebildim. Ve yapılan formicarium için outworld tasarımıda görsel açıdan çok önemli. Onun içinde piyasa araştırdım ve toplamda yapacağım formicariumun maliyeti bana 50-65 tl arasında bir fiyata denk gelecekti Bu fiyatın içinde kullanılacak olan camlar veya pleksilerde var. Ben bu maliyetin üzerine ne kadar kar koyabilirim ki. O yüzden uğraşmaya değmez dedim :)

Mehmet DEMİRTAŞ

Süper Majör
Yasaklanmış Üye
23 Mar 2020
113
59
105
LV
0

O yüzden dedim ki basit ama kullanışlı yolda devam et :) sitemde gördüğünüz plastikten yaptığım outwordün faydasını başka hiç formicariumda görmedim :)) Ucuz ve kar oranı yüksek. Ama görsellik koca bir SIFIR :)

Mehmet DEMİRTAŞ

Süper Majör
Yasaklanmış Üye
23 Mar 2020
113
59
105
LV
0

Biraz spam gibi olacak ama zaten şuan bizden başka konuşanda yok. Sorun olacağını sanmıyorum :)

Dediniz ya ''kazanç önceliğini ilk etapta farklı sektörlere vererek yaşam mücadelesini sağlamanız gerekiyor '' sitenizin adı karincadünyası.com iken karınca harici bir şey satmak müşterilerin sizi bulmasını zorlaştırabilir.

Bu durum çiçek sepeti isimli sitede bebek bezinin satılmasını kimse beklemezdi ama satılıyor. Böyle bir durumunuz olabilir.

Tüm bunlar tamamen merakımdan ve evde tıkılıp kalıp sıkıntıdan soruyorum :)

Users who are viewing this thread

Üst Alt