Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Test Tüpü ve Kırmızı Kağıt Sorunu

• Konbuyu başlatan NECO
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:23

NECO

Majör
10 Nis 2021
91
40
80
LV
0

Merhaba arkadaşlar bugün 10 tane medikalci 3 büyük kırtasiye 1 eczane gezdim test tüpü yok kraliçelerim çiftli şırınganın içinde mecburen internetten alacağım 4-5 güne anca gelir o süreden sonra karıncaları yeni tüpe nasıl alacağım ?
Diğer sorun kırmızı şeffaf kağıt aldım ilk defa görüyorum acaba çok mu şeffaf hayvan rahatsız olmasın.

WhatsApp Image 2021-04-19 at 20.02.50.jpegWhatsApp Image 2021-04-19 at 20.03.37.jpeg

Murat erfidan

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
4 Nis 2020
1,058
502
425
Ödüller
13
LV
4

Merhaba arkadaşlar bugün 10 tane medikalci 3 büyük kırtasiye 1 eczane gezdim test tüpü yok kraliçelerim çiftli şırınganın içinde mecburen internetten alacağım 4-5 güne anca gelir o süreden sonra karıncaları yeni tüpe nasıl alacağım ?
Diğer sorun kırmızı şeffaf kağıt aldım ilk defa görüyorum acaba çok mu şeffaf hayvan rahatsız olmasın.

Ekli dosyayı görüntüle 6298Ekli dosyayı görüntüle 6299
Bir şekilde şırıngayla tüplerin uçlarını bant ile birbirine yapıştır. Tüpün etrafını bu kağıt ile kapla. Eğer kraliçeler yumurtasızsa manuel olarak yapabilirsiniz.

Messor

Asker
27 Eyl 2020
350
127
185
Ödüller
3
LV
2

Ekli dosyayı görüntüle 6298Ekli dosyayı görüntüle 6299
Diğer tüpe geçirmek için karınca çifliğim videolarını izleyebilirsin sonra teredüt etmessin

Users who are viewing this thread

Üst Alt