Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tetramorium multi kraliçe

Tqaho

Yumurta
18 Haz 2022
45
7
15
LV
0

378F9522-F345-465E-ABE6-4316F4BD38D1.jpeg

Merhabalar bu hobide daha yeniyim o yüzden çok tecrübeli değilim multi tetramorium kraliçelerimin yumurtaları arasında kahverengi bir yumurta var çürümüş falan olabilirmi yardım ederseniz sevinirim

Benzer konular

Tqaho

Yumurta
18 Haz 2022
45
7
15
LV
0

cevap verdiğiniz için teşekkürler ama tetramoriumlarımın daha 1 ay ı bile olmadı bu kadar kısa sürede işçi çıkabilirmi ben bir buçuk ay ile 2 ay arasında çıkıyo diye biliyorum

Zeryum

Media
21 Haz 2020
119
38
55
LV
0

cevap verdiğiniz için teşekkürler ama tetramoriumlarımın daha 1 ay ı bile olmadı bu kadar kısa sürede işçi çıkabilirmi ben bir buçuk ay ile 2 ay arasında çıkıyo diye biliyorum
Belki 3 kraliçe sayesinde daha hızlı çıkıyor olabilir. Bugün yarın çıkar o işçi.

Lasius

Majör
8 Ocak 2021
139
70
75
Ödüller
1
LV
1

çıkmak üzere olan bir işçiyse tüm hatları net bir şekilde gözüküyor olmalı ama orda pek gözükmüyor ayrıca diğer tüm yumurtalar daha larva değilken bitanesinin bianda pupa olması çok garip

Users who are viewing this thread

Üst Alt