Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tetramorium Multi Queen denemesi #Haftalık

TarantulaAşığı

Süper Majör
13 Nis 2021
186
117
105
Ödüller
2
LV
1

sahiplendirmek istersen alabilirim
Normalde bu ay içerisinde hobiyi bırakacaktım. Fakat okul durumunda ailemle başka bir karara vardık ve 1 yıl erteledik. 1 yıl içerisinde hobide deneyimleyebildiğim kadar çok şey deneyimlemek istiyorum. Bunun için de paraya ihtiyacım var oyüzden sahiplendiremeyeceğim muhtemelen.

Verschossen

Asker
9 Tem 2021
326
52
155
Ödüller
2
LV
1

Normalde bu ay içerisinde hobiyi bırakacaktım. Fakat okul durumunda ailemle başka bir karara vardık ve 1 yıl erteledik. 1 yıl içerisinde hobide deneyimleyebildiğim kadar çok şey deneyimlemek istiyorum. Bunun için de paraya ihtiyacım var oyüzden sahiplendiremeyeceğim muhtemelen.
uygun bir fiyata alabilirim özelden yazarsan

TarantulaAşığı

Süper Majör
13 Nis 2021
186
117
105
Ödüller
2
LV
1

40FDE3A5-1BDE-4704-B966-1B32F1A58261.jpeg

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

Ne zaman öldü ? benimkide 20 işçiye ulaştıktan sonra 3-4 gün önce tek kraliçeye düştü daha doğrusu düşürmüşler :) kurucu aşamada sıkıntı olmadığını zaten biliyordum ama takip ettiğim araştırdığım kaynaklarda forumlarda sonrası için başarılı olanlar olsada çoğunlukta tek kraliçeye düşüyor koloni :)

TarantulaAşığı

Süper Majör
13 Nis 2021
186
117
105
Ödüller
2
LV
1

Ne zaman öldü ? benimkide 20 işçiye ulaştıktan sonra 3-4 gün önce tek kraliçeye düştü daha doğrusu düşürmüşler :) kurucu aşamada sıkıntı olmadığını zaten biliyordum ama takip ettiğim araştırdığım kaynaklarda forumlarda sonrası için başarılı olanlar olsada çoğunlukta tek kraliçeye düşüyor koloni :)
Valla bugün temizlik yapacaktım odamda dedim kaldırmışken bi kontrol edeyim bi baktım parça parça bişiler var sonra fark ettim kraliçeyi parçalamışlar yiyolar ?. Neyse sağlık olsun bir daha denemicem zaten tüpüm olmadığı için denemiştim.

berkayr

Pupa
6 Tem 2021
67
27
30
LV
0

Valla bugün temizlik yapacaktım odamda dedim kaldırmışken bi kontrol edeyim bi baktım parça parça bişiler var sonra fark ettim kraliçeyi parçalamışlar yiyolar ?. Neyse sağlık olsun bir daha denemicem zaten tüpüm olmadığı için denemiştim.
Hadi be geçmiş olsun bende merak ediyordum multi tetrayı herkes mi olumsuz sonuç alır arkadaş çoğu kişide 10 20 işciye kadar normal gidiyor sonra bir kraliçeyi öldürüyorlar

mantis satıcısı

Yumurta
Yasaklanmış Üye
6 Ağu 2021
3
0
5
LV
0

istiyorsan takas yapa biliriz bendeki mantis

Rivetina baetica türü nadir knk bende yeni başlamayı düşünüyorum sanan hem teraryumu nu da yolarım olurmu ?

Users who are viewing this thread

Üst Alt