Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tüp içi suluk

Alihan hoylu

Media
20 Tem 2020
74
7
50
LV
0

Camp türü kraliçe çok strese girdiği için haftada bir bile ellemiyorum ama yumurtalar hızlı büyüsün diye şekerli su vermek istiyorum bunun için de bir suluk yaptım ancak bu suluku tüpün içine koyunca kraliçe çok icip ölür mü? Ucunu nasıl yapayım boşluk mu bırakayım yoksa pamuk mu koyayım hangisi daha iyi olur?(kraliçenin henüz işçisi yok)(suluk ekte)
20200817_113355.jpg

Benzer konular

Flavus

Asker
7 Nis 2020
340
160
185
Ödüller
3
LV
2

Camp türü kraliçe çok strese girdiği için haftada bir bile ellemiyorum ama yumurtalar hızlı büyüsün diye şekerli su vermek istiyorum bunun için de bir suluk yaptım ancak bu suluku tüpün içine koyunca kraliçe çok icip ölür mü? Ucunu nasıl yapayım boşluk mu bırakayım yoksa pamuk mu koyayım hangisi daha iyi olur?(kraliçenin henüz işçisi yok)(suluk ekte)Ekli dosyayı görüntüle 4079
Yapmana gerek yok 2 haftada 1 şekerli su verebilirsin istersen ama bence hiç elleme 1 ay unut kraliceyi işçiler cikar hemen ekstra biseye gerek yok

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
11
LV
4