Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Tüpteki boşluk fazla mı?

Erenimooo

Süper Majör
5 Haz 2020
109
41
105
LV
0

Dün yakaladım. Tüp 16x160mm. Boş alan geniş mi sizce çıkış kısmına daha çok pamuk doldurayım mı? Çıkış pamuğunu eşelemiş. Yerinden memnun kalmadığı için mi yoksa içgüdüsel yuvanın ağzını kapatmak için mi yaptı bilmiyorum.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-06-18 at 14.55.07.jpeg
    WhatsApp Image 2020-06-18 at 14.55.07.jpeg
    61.1 KB · Görüntüleme: 202

Benzer konular

SeriouSanta

Majör
28 Nis 2020
45
53
80
LV
0

Forumda artık otomatik mesaj gibi hep aynısını yazıyorum haufhad bana yeni yorum sağaları açın efenim kök salamıyorum :LOL:

kaçma şansı yok o yüzden alanı kendi ihtiyacına göre şekillendiriyordur yüzde kesin Eronimooo :D(y)

Kolay gelsin morukcum

Emre Günsan

Asker
6 Haz 2020
322
131
185
Ödüller
3
LV
2

bazen ordan pamuğu söküp nem ayarlamak için sulu pamuğa da koyabiliyor sanırım. benim formicam öyle yapmıştı , suyu fazlaydı nemli geldi herhalde önüne pamuk koyup tüpün orta kısmına yerleşti. sanırım senin kraliçe de formica o yüzden aynısını yapabilir şaşırma derim.

Erenimooo

Süper Majör
5 Haz 2020
109
41
105
LV
0

Forumda artık otomatik mesaj gibi hep aynısını yazıyorum haufhad bana yeni yorum sağaları açın efenim kök salamıyorum :LOL:

kaçma şansı yok o yüzden alanı kendi ihtiyacına göre şekillendiriyordur yüzde kesin Eronimooo :D(y)

Kolay gelsin morukcum
Bazen araştırma yapmak zor geliyor direkt soruyorum doğrudur ?

Erenimooo

Süper Majör
5 Haz 2020
109
41
105
LV
0

bazen ordan pamuğu söküp nem ayarlamak için sulu pamuğa da koyabiliyor sanırım. benim formicam öyle yapmıştı , suyu fazlaydı nemli geldi herhalde önüne pamuk koyup tüpün orta kısmına yerleşti. sanırım senin kraliçe de formica o yüzden aynısını yapabilir şaşırma derim.
İyimiş ?

Users who are viewing this thread

Üst Alt