Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Ücretsiz sahiplendirme

• Konbuyu başlatan Beko
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:18

Beko

Süper Majör
17 Ocak 2022
274
110
140
Ödüller
2
LV
1

Merhabalar öncelikle şunu söylemek istiyorum, ücretsiz olarak verdiğim için ilanlar bölümüne açmadım umarım bir sorun olmaz.
Elimde iki çift biri setuplu biri setupsuz termit var. İlk yazan iki kişiye sadece kargo ücreti karşılığında vereceğim.

Sizlerden ricam lütfen termit bakımı hakkında fikri olanlar ulaşsın. İyi hobiler🙂

Benzer konular

Shadows

Yumurta
27 Tem 2022
10
0
5
LV
0

Merhabalar öncelikle şunu söylemek istiyorum, ücretsiz olarak verdiğim için ilanlar bölümüne açmadım umarım bir sorun olmaz.
Elimde iki çift biri setuplu biri setupsuz termit var. İlk yazan iki kişiye sadece kargo ücreti karşılığında vereceğim.

Sizlerden ricam lütfen termit bakımı hakkında fikri olanlar ulaşsın. İyi hobiler🙂
Ben alırım

Hatapci

Yumurta
6 Haz 2022
24
2
15
LV
0

Hocam Antalya'da yim ilk kez termit bakicam eğer gönlünüz olursa talibim

Tospik

Süper Majör
18 Eyl 2021
203
62
110
Ödüller
1
LV
1

Ankara'da yaşıyorum dmden ulaşırsanız sevinirim:)

Users who are viewing this thread

Üst Alt