Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Uçuş yok..

CanlilarEvi

Media
24 Nis 2022
120
29
55
LV
0

4 gündür kraliçe arıyorum fakat gördüğüm tek şey yumurtalı koloniler ortalıkta kraliçe yok.

Benzer konular Forum Tarih
Y Karıncalar 1 200
Ali AKA Karıncalar 2 234
huzunlu_kokorec Karıncalar 0 207
huzunlu_kokorec Karıncalar 4 209
Pluxzei Karıncalar 5 195

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,982
1,851
475
Ödüller
20
LV
5

konuları tek bir başlık altında toplayın benzer konular için daha önce açtığınız konu üzerinden devam edebilirsiniz böyle sürekli benzer konular açarak spam yapmış oluyorsunuz ve ana sayfada çıkan diğer yararlı konuların önüne geçilmiş oluyor..

KAĞAN

Yumurta
6 Şub 2022
32
9
15
LV
0

Biraz şans işi bu birazda sabır tabi çoğu kişi öyle hobiye girdiği gibi, kraliçe aramaya başladığı gibi kraliçe bulamıyor mesala ben 4 5 ay sonra buldum sanırım öyle hatırlıyorum bulana kadarda baya araştırma yaptım karıncalar üzerine sana tavsiyem kraliçe bulana kadar hobi en ince ayrıntısına kadar araştıman cinslerin özelliklerini öğrenmen gibi cins ayırt etme gibi

Tekrar söylüyorum sabırlı ol

CanlilarEvi

Media
24 Nis 2022
120
29
55
LV
0

Biraz şans işi bu birazda sabır tabi çoğu kişi öyle hobiye girdiği gibi, kraliçe aramaya başladığı gibi kraliçe bulamıyor mesala ben 4 5 ay sonra buldum sanırım öyle hatırlıyorum bulana kadarda baya araştırma yaptım karıncalar üzerine sana tavsiyem kraliçe bulana kadar hobi en ince ayrıntısına kadar araştıman cinslerin özelliklerini öğrenmen gibi cins ayırt etme gibi

Tekrar söylüyorum sabırlı ol
Bu aralar çok araştırıyorum.
Bence başlangıç için yeterli bilgiye sahibim :)

Rush

Yumurta
27 Şub 2022
6
2
15
LV
0

Ben halı sahadan dönerken 4 tane buldum biraz şans işi izmirde messor hiç görmedim ama componotus bir sürü sanctus ve vagus gördüm elimde 1 messor ,4 componotus sanctus ,2 tane componotus vagus var

Enes9

Yumurta
12 Nis 2022
10
2
15
LV
0

Ben Antalya Kepez deyim buradada durum aynı kraliçe yok tamamen şanş geçen sene çok vardı mesela yolda yürürken suratıma kraliçe çarpıyordu

Users who are viewing this thread

Üst Alt