Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Uçuş

Efe..

Pupa
11 Ağu 2022
70
9
30
LV
0

Nerdeyse 1 Aydır Kraliçe Arıyorum Fakat Hiç Bir Kraliçe Yok Binamızın Bahçesininde 1 Koloni Var Sürekli Kontrol Ediyorum Fakat Hiç Bir Belirti Yok Ne Yapmalıyım Genel Bulma Taktiklerini Denedim Nerede Bulabilirim Sadece Şehirde Aradım 2-3 Gün Sonra Köye Gideceğim Orda Bulabilirmiyim Otluk Alanlar Var Yada Şu X Konumuna Git Diyebilirmisiniz.

Benzer konular Forum Tarih
Y Karıncalar 0 139
Ali AKA Karıncalar 2 220
huzunlu_kokorec Karıncalar 0 201
huzunlu_kokorec Karıncalar 4 207
Pluxzei Karıncalar 5 192

Benzer konular

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Hangi şehirdesin bilmiyorum ama Ankara'da uçuş olmuş evimin çevresinde birçok yuva gördüm ama daha kraliceye denk gelmedim. Hatta bu sabah bir tane işçi, ölü messor kraliçesini gözümün önünde taşıyordu 😀 tamamen şans

Efe..

Pupa
11 Ağu 2022
70
9
30
LV
0

Hangi şehirdesin bilmiyorum ama Ankara'da uçuş olmuş evimin çevresinde birçok yuva gördüm ama daha kraliceye denk gelmedim. Hatta bu sabah bir tane işçi, ölü messor kraliçesini gözümün önünde taşıyordu 😀 tamamen şans
Kayserideyim Cidden Şansa Dayalı

Ace Of Spaddes

Yumurta
16 Nis 2023
8
0
15
LV
0

Bende İstanbuldayım 1 ay önce çevremde bir sürü uçuş oldu fakat 1 tane bile döllenmiş kraliçe bulamadım çok büyük şans işi bazı arkadaşlar var normal dolaşmaya çıktıklarında rahatça buluyorlar ben haftalarca arıyıp bulamıyorum 🤪

eneeesss

Pupa
3 Nis 2023
91
14
30
LV
0

Kayserideyim Cidden Şansa Dayalı
Yağmurlu sıcak bir günü bekle hava ortalama 19 derece üstü rüzgarsız olduğunda bulman garanti yağmur dindikten 5-10 dakika sonra taş yol kenarlara yol kenarındaki topraklara bakmanı öneririm yürüyen kraliçe bulamasan bile toprağı kazan kraliçe görebilirsin parlıyor zaten abdomenleri. Etrafını biraz araştırıp büyük koloni bulmaya çalış o koloni de uçuş gözlemlersen kraliçe de bulursun

Efe..

Pupa
11 Ağu 2022
70
9
30
LV
0

Yağmurlu sıcak bir günü bekle hava ortalama 19 derece üstü rüzgarsız olduğunda bulman garanti yağmur dindikten 5-10 dakika sonra taş yol kenarlara yol kenarındaki topraklara bakmanı öneririm yürüyen kraliçe bulamasan bile toprağı kazan kraliçe görebilirsin parlıyor zaten abdomenleri. Etrafını biraz araştırıp büyük koloni bulmaya çalış o koloni de uçuş gözlemlersen kraliçe de bulursun
normalde şehirde yaşıyorum bayramda bağa gideceğiz karınca bol arayacağım belki şans yüzüme güler :)

Users who are viewing this thread

Üst Alt