Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Umut (Tarankirant) Dolandırıcıdır

EastBlood

Pupa
17 May 2020
57
5
30
LV
0

Arkadaşlar merhaba, Umut isimli kullanıcıdan çiyan almıştım. Şu an bu kullanıcı ismini bulamıyorum muhtemelen hesabını silmiş. İnstagramda Tarankirant isminde satışlarını yapıyor. Yaklaşık 2 hafta önce elinde 1 adet 5 cmden daha küçük bir boyutta çiyanının olduğun söyledi. Neyse almak istediğimi belirttim ve kargoya verdi. Bu süreçte elinde bana 1 adet bulunduğunu söylemesine rağmen forumda birkaç yerde denk geldim, çiyan isteyen arkadaşlara elinde mevcut olduğunu belirtti. Kargo geldi açtığımda küçük bir mika kap vardı ve içerisi boştu. Bana kaçmış olabileceğini belirtti ancak her yeri bantlı ve kap açılmamış havaladırma delikleri ise 1mm genişliğindeydi yani kaçma ihtimali yoktu. Durumu belirttiğimde sana tekrardan göndereyim dedi. Ancak yazıda da belirttiğim gibi elinde bir tane olmasına rağmen nasıl tekrardan gönderebilecek. O günden beri hala mesajlarıma cevap vermiyor. Forumda karşılaşabilecek olan arkadaşları uyarmak isterim.

sbhsaqq

Yumurta
29 Nis 2023
22
2
15
LV
0

Arkadaşlar merhaba, Umut isimli kullanıcıdan çiyan almıştım. Şu an bu kullanıcı ismini bulamıyorum muhtemelen hesabını silmiş. İnstagramda Tarankirant isminde satışlarını yapıyor. Yaklaşık 2 hafta önce elinde 1 adet 5 cmden daha küçük bir boyutta çiyanının olduğun söyledi. Neyse almak istediğimi belirttim ve kargoya verdi. Bu süreçte elinde bana 1 adet bulunduğunu söylemesine rağmen forumda birkaç yerde denk geldim, çiyan isteyen arkadaşlara elinde mevcut olduğunu belirtti. Kargo geldi açtığımda küçük bir mika kap vardı ve içerisi boştu. Bana kaçmış olabileceğini belirtti ancak her yeri bantlı ve kap açılmamış havaladırma delikleri ise 1mm genişliğindeydi yani kaçma ihtimali yoktu. Durumu belirttiğimde sana tekrardan göndereyim dedi. Ancak yazıda da belirttiğim gibi elinde bir tane olmasına rağmen nasıl tekrardan gönderebilecek. O günden beri hala mesajlarıma cevap vermiyor. Forumda karşılaşabilecek olan arkadaşları uyarmak isterim.
+90 541 714 94 05 telefon numarasi burda isine yarasa bende alcaktim anlasmami kabul etmedi bende almadim

yusufzx

Yumurta
3 May 2023
40
2
15
LV
0

gerçekten de dolandırıcı kendisi daha önce tapinoma kolonisi almıştım toplama koloni göndermiş ve heryeri mite kaplıydı
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

kendisini bulunduğu bütün gruplardan attırdım genede tedbirli olun umut önbay tam ismi

Ard-Plt

Süper Majör
Deneyimli Hobici
6 Kas 2021
211
51
110
Ödüller
2
LV
1

Geçmiş olsun ithalattan gelen canlılar dışında çiyan almayın neredeyse hepsi wc onlara para kazandırıp teşvik etmeyin.

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Geçmiş olsun ithalattan gelen canlılar dışında çiyan almayın neredeyse hepsi wc onlara para kazandırıp teşvik etmeyin.
Her seferinde çiyan sevdasından vazgeçin diye dile getiriyoruz üretim veya ithalat olmadan her ilana atlamayın diye ama dinleyen yok.. çoğu ilan doğadan toplama wc canlı, ki ben zaten bilmediğim refsiz kişilerin çiyan ilanlarını onaylamıyordum ama emekli oldum o işlerden yeni yönetici arkadaşlarda neyin ne olduğunu bilmiyor ve ilanlar konusunda tecrübesi yok henüz..

Users who are viewing this thread

Üst Alt