Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Un Kurdu

antArda

Majör
19 Nis 2021
146
61
75
LV
0

Messor kolonimin işçileri cikicak az kaldı ve ben 100 adet un kurdu Alicam koloniye ne kadar süre yeter 100 adet un kurdu beni 1 seozn götürürmü

Benzer konular

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,985
1,858
475
Ödüller
20
LV
5

Messor kolonimin işçileri cikicak az kaldı ve ben 100 adet un kurdu Alicam koloniye ne kadar süre yeter 100 adet un kurdu beni 1 seozn götürürmü
İlk işçilermi yoksa direk hazır işçili koloninmi eğer ilk işçilerse bana kalırsa un kurdu için daha erken bir süreç işçi sayısı arttıkça örneğin 15 20 işçi felan sonrasında canlı yeme geçebilirsin.. ama zaten mecvut bir kolonin varsa ve bunlara yeni işçiler gelecekse tavsiyem mikro un kurdu almandır eğer normal un kurdu alırsan bir süre sonra pupaya dönüşecekleri için canlı yem stoğun kalmaz

antArda

Majör
19 Nis 2021
146
61
75
LV
0

İlk işçilermi yoksa direk hazır işçili koloninmi eğer ilk işçilerse bana kalırsa un kurdu için daha erken bir süreç işçi sayısı arttıkça örneğin 15 20 işçi felan sonrasında canlı yeme geçebilirsin.. ama zaten mecvut bir kolonin varsa ve bunlara yeni işçiler gelecekse tavsiyem mikro un kurdu almandır eğer normal un kurdu alırsan bir süre sonra pupaya dönüşecekleri için canlı yem stoğun kalmaz
İşçileri daha çıkmadı ama pupadalar az kaldı çıkmalarına az kaldı yanıtınız için tsk

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
987
496
325
Ödüller
13
LV
4

Messor pek ihtiyaç duymaz zaten uzun süre götürür size

Murat erfidan

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
4 Nis 2020
1,059
503
425
Ödüller
13
LV
4

Messor olduğu için tohumla beslenirler. İlk işçiler çıkınca hemen un kurdu vermene gerek yok. Sayılrı artınca haftada bir, ayda bir verebilirsin.

Users who are viewing this thread

Üst Alt