Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

un kurdu

• Konbuyu başlatan YoY
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 0:08

YoY

Yumurta
1 Ağu 2021
37
9
15
LV
0

arkadaşlar mikrokurtlarım baya büyüdü böceğe dönüşmelrrini yavaşlatmak için balkona koyuyorum ölmezler değil mi soğukta (eskişehir)

Benzer konular

AsEtAxT

Süper Majör
20 Tem 2021
242
69
110
Ödüller
2
LV
1

Ölmezler merak etme dayanıklı canlılar - dereceye inmediği sürece çok sıkıntı olmaz

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,984
1,858
475
Ödüller
20
LV
5

-5 dereceye kadar yaşamlarını devam ettirebilirler..

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,984
1,858
475
Ödüller
20
LV
5

1 senedir hobideyim morio, dubia, un kurdu vs besliyorum hiç birinde ecelleri dışında kayıp yaşamadım :) senin soruna gelince ortalama 15 günde bir normal oda sıcaklığına çıkarıp 1 gün sonra tekrar koyulursa sıkıntı çıkmaz ama 1 ay boyunca -5 derecede bekletilirse tabiki ölümler olacaktır.. sonuçta yaşam fonksiyonları ve metobolizmaları %70 gibi oranda yavaşlıyor..

AsEtAxT

Süper Majör
20 Tem 2021
242
69
110
Ödüller
2
LV
1

1 senedir hobideyim morio, dubia, un kurdu vs besliyorum hiç birinde ecelleri dışında kayıp yaşamadım :) senin soruna gelince ortalama 15 günde bir normal oda sıcaklığına çıkarıp 1 gün sonra tekrar koyulursa sıkıntı çıkmaz ama 1 ay boyunca -5 derecede bekletilirse tabiki ölümler olacaktır.. sonuçta yaşam fonksiyonları ve metobolizmaları %70 gibi oranda yavaşlıyor..
Abi kusura bakma o zaman ben 3 ay - derecede bırakmıştım sanırım o yüzden öldüler

Users who are viewing this thread

Üst Alt