Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Un kurtları kafayı yedi!

MiboReiZ

Media
19 Tem 2020
98
18
50
LV
0

Un kurtların bilmediğim bir sebepten hep unun üstündeler ilk aldığım hafta üstte gezen yoktu. Bu hafta unun üstünde durmaya başladılar. Neden olabilir??
4-5 günde bir patatesi değiştiriyorum.
Başka yapmam gereken bir şey var mı un kurtları hakkında

Benzer konular

Dragan

Süper Majör
Emektar
11 Haz 2020
277
112
140
Ödüller
4
LV
2

Un kurtların bilmediğim bir sebepten hep unun üstündeler ilk aldığım hafta üstte gezen yoktu. Bu hafta unun üstünde durmaya başladılar. Neden olabilir??
4-5 günde bir patatesi değiştiriyorum.
Başka yapmam gereken bir şey var mı un kurtları hakkında
Ben sabah koyup akşam alıyom patatesi 4 5 gün çok gibi. Yataklığı değiş düzelir

MiboReiZ

Media
19 Tem 2020
98
18
50
LV
0

Yurtta olduğum için patatesi yemekhaneden alıyorum o yüzde olabildiğince uzun tutuyorum

Dragan

Süper Majör
Emektar
11 Haz 2020
277
112
140
Ödüller
4
LV
2

Yurtta olduğum için patatesi yemekhaneden alıyorum o yüzde olabildiğince uzun tutuyorum
Ha ozaman şöyle bi yöntem yap patatesi saklama kabına koy. Hiçbişey olmaz saklama kabın olsa yeter sabah ver akşam saklama kabına koy

Yetkin

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
13 Tem 2020
986
494
325
Ödüller
13
LV
4

Endişelenmeme gerek yok normal bir durum patatesi bende genelde 3-4 gün sonra alırım önceden sabah koyup akşam aldığım da olurdu ama birkaç gün kalınca da bir zararı olmuyor

MiboReiZ

Media
19 Tem 2020
98
18
50
LV
0

Endişelenmeme gerek yok normal bir durum patatesi bende genelde 3-4 gün sonra alırım önceden sabah koyup akşam aldığım da olurdu ama birkaç gün kalınca da bir zararı olmuyor

Normal bir durum bu, karanlık olduğu zamanlarda genelde unun üstünde dolanıyorlar arkadaşlar
Ha ozaman şöyle bi yöntem yap patatesi saklama kabına koy. Hiçbişey olmaz saklama kabın olsa yeter sabah ver akşam saklama kabına koy
Herkese çok teşekkürler.

Messor

Asker
27 Eyl 2020
350
128
185
Ödüller
3
LV
2

Bencede patates 3 4 gün kalmalı nem için ne de lazim