Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Undergroundantworld.com Kraliçe Karınca

Sizce Kraliçe Karınca için hangisi tercih edilmeli?

• Undergroundantworld.com

Oy: 0 0.0%
  • Karıncakolonim.shop

Oy: 8 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .

Kdrckl

Media
9 Nis 2022
110
25
55
LV
0

Undergroundantworld.com adlı bir siteden Pheidole pallidula ve Messor structor kraliçe almayı düşünüyorum daha önce almış olan veya fikir sahibi olan var mı? ( Ararsan bulursun demeyin lütfen ? şuan bulunduğum bölge itibarı ile kendim bulmam mümkün değil)

Benzer konular

UurCan

Majör
Deneyimli Hobici
8 Şub 2022
61
85
60
Ödüller
3
LV
2

Bana hediye geldi bugün Ahmet Kemal abiden pheidole pallidula multiqueen kargo gayet iyi sorun yok sağlam geldi bakalım yumurtlamasını bekleyeceğiz direkt +ref çakmıyorum sadece kargosuna kefilim güzel kargo ama şöyle ki onlarda kraliceleri birilerinden alıyorlar direkt kraliçeye +ref çakmak mantıklı değil. Discord sunucularında bir sor soruştur belki olan vardır.

Erastes

Kraliçe
Yönetici
Deneyimli Hobici
12 Nis 2021
1,980
1,850
475
Ödüller
20
LV
5

Doğada bulduğun ile sitelerden aldığın kraliçe döllenme konusunda eşit şansa sahip.. sonuçta sitelerde kendi toplamıyor senin benim gibi toplayan kişilerden alıyor yani site kraliçelerin çiftleşip çiftleşmediğini bilemez siteyi aracı gibi düşünün bu sayede sitenin bi zararı yok maddi olarak 10 liraya alıp 20 liraya satıyor.. özet olarak mağdur olanda var memnun olanda tamamen şansa bağlı :)

Plation

Pupa
31 May 2021
98
12
30
LV
0

Undergroundantworld.com adlı bir siteden Pheidole pallidula ve Messor structor kraliçe almayı düşünüyorum daha önce almış olan veya fikir sahibi olan var mı? ( Ararsan bulursun demeyin lütfen ? şuan bulunduğum bölge itibarı ile kendim bulmam mümkün değil)
Ben şahsen iyi bulmuyorum 2 kere alışveriş yaptım un kurdu tarzı şeyleri daha nasıl paketleneceğini bilmiyor gibiler tüm canlılar kargoda ezildiği için ölü geliyor karıncaya gelirsek baldaci aldım güvenilir diye düşündüm şahsi fikrime göre işçili denilen kolonilere dışarıdan işçi ekleyip gönderimde deniyebiliyorlar bende öyle oldu video istemeyerek hata etmişim o zamanlar önermem yani ama bu kargo video olayı doğru ölü gelince un kurtları video ile açmıştım iade oldu ama ne fark eder kargo fiyatı zaten yeteri kadar yüksekti

Kdrckl

Media
9 Nis 2022
110
25
55
LV
0

Ben şahsen iyi bulmuyorum 2 kere alışveriş yaptım un kurdu tarzı şeyleri daha nasıl paketleneceğini bilmiyor gibiler tüm canlılar kargoda ezildiği için ölü geliyor karıncaya gelirsek baldaci aldım güvenilir diye düşündüm şahsi fikrime göre işçili denilen kolonilere dışarıdan işçi ekleyip gönderimde deniyebiliyorlar bende öyle oldu video istemeyerek hata etmişim o zamanlar önermem yani ama bu kargo video olayı doğru ölü gelince un kurtları video ile açmıştım iade oldu ama ne fark eder kargo fiyatı zaten yeteri kadar yüksekti
Peki tavsiye edebileceğin bir yer var mı?

fantastikbizenci

Süper Majör
6 Kas 2020
142
62
105
LV
0

Bu işi ticaret için yapan yerler risk barındırıyor çünkü genelde topluca birilerinden alıyorlar onlara satan kişiler taş altındaki kolonileri verebiliyor döllenmemiş kraliçeler olabiliyor hobicilerden alırsanız daha iyi.
İşçisiz yumurtasız kraliçeler almayın hatta işçili olupta yumurtasız koloniler oluyor onlarda taş altından toplanmış olabileceği için almanızı tavsiye etmem.

egebiricik

Yumurta
16 Şub 2022
25
3
15
LV
0

bir çok alışveriş yaptım gayet memnunum şuana kadar bir sorun yaşanmadı hiçbir konuda

Plation

Pupa
31 May 2021
98
12
30
LV
0

https://www.karincakolonim.shop/blog bu siteden çok ürün aldım kargo sağlam canlı alacaksan video atıyorlar ve gerçekten ilgileniyorlar öneririm
Bu sitedeki işçili kolonilerin videosunu fotoğrafını istemiştim şarzım bitti diyip atmadılar sadece kraliçe videosu atıp saldılar sanırım işçili koloniler inde yumurta yok dışarıdan toplama olabilir gibi geldi bana

rlanta

Media
22 Şub 2022
88
71
50
Ödüller
1
LV
1

Selamlar, bu siteden ürün satın alan çok arkadaşım var ve neredeyse hiç birinden olumlu yanıt almadım. Kendi sponsorum olan karıncakolonim.shop'tan için rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsin. Ama her şeyden önce kendinin bulması daha sağlıklıdır, bunu unutma. İyi forumlar, keyifli hobiler :)

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Selamlar, bu siteden ürün satın alan çok arkadaşım var ve neredeyse hiç birinden olumlu yanıt almadım. Kendi sponsorum olan karıncakolonim.shop'tan için rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsin. Ama her şeyden önce kendinin bulması daha sağlıklıdır, bunu unutma. İyi forumlar, keyifli hobiler :)
Kusura bakmayın lafım size değil ama ürünler çok pahalı. Çoğaltıcılar gibi bazı ürünleri Ant Store Turkeyden alıp üstüne 20-30tl kar koyup satmak pek akıllıca bir fikir gibi gelmedi bana. Ek olarak mesela un kurdu adeti 1 tl ne şaka gibi fiyatlar var.

Son düzenleme:

Kdrckl

Media
9 Nis 2022
110
25
55
LV
0

Çok ilgisizler hiç memnun kalmadım. Video istiyorum şuan müsait değilim diyor sipariş geçeceğim diyorum bişey soruyorum siteden kendin bak diyorlar bu kadar saçma bir site olamaz
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

B
https://www.karincakolonim.shop/blog bu siteden çok ürün aldım kargo sağlam canlı alacaksan video atıyorlar ve gerçekten ilgileniyorlar öneririm
Bu gün yazdım accaip ters ve ilgisiz konuştular video istedim müsait değilim diyor bişey soruyorum siteden kendin bak diyor çok saçma bi site gibi geldi bana

Ant Man

Asker
4 Nis 2021
300
84
155
Ödüller
2
LV
1

Kusura bakmayın lafım size değil ama ürünler çok pahalı. Çoğaltıcılar gibi bazı ürünleri Ant Store Turkeyden alıp üstüne 20-30tl kar koyup satmak pek akıllıca bir fikir gibi gelmedi bana. Ek olarak mesela un kurdu adeti 1 tl ne şaka gibi fiyatlar var.
Ne 1 tlsi ben kargoya güvenemediğim için hobiye başladığım 1,5-2 tl ye almıştım tanesini

rlanta

Media
22 Şub 2022
88
71
50
Ödüller
1
LV
1

Fiyatlar konusunda bir iddia koymadım ortaya satan ben değilim. Ama bildiğim kadarıyla karınca satışında ucuz bir fiyata yapıyor bu işi. Çünkü direkt sahibi ile iletişimim oldu ve zaten amacı para olan bir insan değil. Un kurdu satışı yüksek ihtimalle şuan aktif stok çoğaltmadığı için şimdilik koymuştur, bunu ben bildiririm. Bu arada Ersin abi olayı hakkında, zaten ortaklar. Bildiğim kadarıyla beraber proje yaratıyorlar sürekli. Ersin abi sağlayıcı sadece, bunu izinsiz bir şekilde vb. yapmıyor.

Çok ilgisizler hiç memnun kalmadım. Video istiyorum şuan müsait değilim diyor sipariş geçeceğim diyorum bişey soruyorum siteden kendin bak diyorlar bu kadar saçma bir site olamaz

B

Bu gün yazdım accaip ters ve ilgisiz konuştular video istedim müsait değilim diyor bişey soruyorum siteden kendin bak diyor çok saçma bi site gibi geldi bana
Sizle iletişime kim geçti bilmiyorum ama şikayetinizi bildireceğim, yapılan durum iyi değil.

Onlorot

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
Sponsor
1 May 2020
922
671
375
Ödüller
16
LV
5

Fiyatlar konusunda bir iddia koymadım ortaya satan ben değilim. Ama bildiğim kadarıyla karınca satışında ucuz bir fiyata yapıyor bu işi. Çünkü direkt sahibi ile iletişimim oldu ve zaten amacı para olan bir insan değil. Un kurdu satışı yüksek ihtimalle şuan aktif stok çoğaltmadığı için şimdilik koymuştur, bunu ben bildiririm. Bu arada Ersin abi olayı hakkında, zaten ortaklar. Bildiğim kadarıyla beraber proje yaratıyorlar sürekli. Ersin abi sağlayıcı sadece, bunu izinsiz bir şekilde vb. yapmıyor.

Sizle iletişime kim geçti bilmiyorum ama şikayetinizi bildireceğim, yapılan durum iyi değil.
Lafım size değil diye belirtmiştim sanırım görmediniz. İzinsiz yapıldığını da iddia etmedim zaten sitenin bilgi bölümünde beraber çalıştıkları verilmiş. Ben eleştirimi ortaya koydum herhangi bir karalama için yazmadım mesajları. Un kurdu çok absürt fiyata satılıyor, çoğaltıcılar üreten kişinin mağazasından 20 tl civarı daha pahalı, genelde bu tarz sitelerde kraliçeler aşırı sayıda toplanıyor ona da tabiki de karışıyız suçlama için yazmıyorum ama umarım öyle değildir. Müşteri ile iletişimi arkadaşın dediğine göre zayıf ve tamamen ticaret amaçlı açıldığı çok belli. Dediğim gibi eleştiri maksadında yazıyorum eleştiriler karalamaz aksine dikkate alınırsa yüceltir. Konuyla alakalı daha fazla konuşmaya gerek yok. İyi akşamlar.

Son düzenleme:

Users who are viewing this thread

Üst Alt