Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

(Üye tanıtımı) Selamlar Ben Kıvanç!

28 Nis 2020
47
10
50
LV
0

Öncelikle merhabalar, burayı kendime tanıtmak için açtım ve umarım doğru yere yollayacak bu postu :)) Aşağıda bilgilerim mevcut .d

Adım: Kıvanç Ege
Yaş: 13 (biraz küçüğüm ama hobinin ve bilginin yaşı olmaz demişler :) Herkes bir zamanlar küçüktü nede olsa)
Mevcut kolonim: (Vardı ama öleceğinden korkmuştum 11 yaşındayken falan saldım, solonopsis fugax tı galiba öyle birşey. yeni koloni aramaktayım)
Beslediğim diğer canılar: Muhabbet Kuşu 2 tane
Beslemediğim fakat ilgi duyduklarım: Örümcek, Mantis, Çekirge, Köpek ve Ked- (kısaca her hayvan, hemstır falanda var. Her hayvanı severim :DD)

Metehan

Asker
15 Ara 2020
363
177
185
Ödüller
3
21
LV
2

Öncelikle merhabalar, burayı kendime tanıtmak için açtım ve umarım doğru yere yollayacak bu postu :)) Aşağıda bilgilerim mevcut .d

Adım: Kıvanç Ege
Yaş: 13 (biraz küçüğüm ama hobinin ve bilginin yaşı olmaz demişler :) Herkes bir zamanlar küçüktü nede olsa)
Mevcut kolonim: (Vardı ama öleceğinden korkmuştum 11 yaşındayken falan saldım, solonopsis fugax tı galiba öyle birşey. yeni koloni aramaktayım)
Beslediğim diğer canılar: Muhabbet Kuşu 2 tane
Beslemediğim fakat ilgi duyduklarım: Örümcek, Mantis, Çekirge, Köpek ve Ked- (kısaca her hayvan, hemstır falanda var. Her hayvanı severim :DD)
Foruma hoşgeldin

KertenKelebek

Kraliçe
Yönetici
11 Ocak 2020
542
531
375
Ödüller
8
LV
3

Forumda ismi Ege olan arkadaşımızdan sonra soyismi Ege olan arkadaşımız daha oldu! Aramıza hoş geldin Kıvanç :) Yaşın ve ilgin çok güzel hayvanları seven ve ona saygı gösterenlerin ruh yaşının daha olgun olduğuna inanıyorum. Umarım hobide her işin fikrin gönlünce olur ☺

Users who are viewing this thread

Üst Alt