Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yardım Gerek

Onur7508

Pupa
10 Ara 2022
65
5
30
LV
0

Öncellikle Merhaba 3 dişi ve 1 erkek tartaram var onlar için böyle yer yaptım onları koydum zarar olurmu benim için aç kalmamalı ve susuzluktan ölmesin yeter yeniyim biraz. İyimidir bu

Ekli dosyalar

• IMG-20230331-WA0009.jpeg
    IMG-20230331-WA0009.jpeg
    181 KB · Görüntüleme: 94

Benzer konular

Thunder

Alate
Deneyimli Hobici
26 Tem 2020
407
223
225
Ödüller
6
LV
3

Elinizdeki canlılar yetişkin ise çok fazla yaşamazlar ömürlerinin sonlarındalardır ömürleri 1, 1.5 yıl kadar oluyor. Yaptığınız kurulum iyi fakat patates çok büyük olmuş şişe kapağı büyüklüğünde patates dilimi yeterli olur, diğer kahve rengi şeylerin kedi maması olduğunu tahmin ediyorum onlar da fazla olmuş 4 hamam böceği için bir iki tane Yeterli olacaktır. Hafta da 3 defa besleyebilirsiniz, besleme yaptıktan sonra verdiğiniz besinleri Max 24 sonra geri alın içeride bırakmayın yoksa mite koku küf gibi problemler ile karşılaşırsınız. Yaşam alanlarını elinizden geldiğince temiz tutmaya çalışın

Onur7508

Pupa
10 Ara 2022
65
5
30
LV
0

Elinizdeki canlılar yetişkin ise çok fazla yaşamazlar ömürlerinin sonlarındalardır ömürleri 1, 1.5 yıl kadar oluyor. Yaptığınız kurulum iyi fakat patates çok büyük olmuş şişe kapağı büyüklüğünde patates dilimi yeterli olur, diğer kahve rengi şeylerin kedi maması olduğunu tahmin ediyorum onlar da fazla olmuş 4 hamam böceği için bir iki tane Yeterli olacaktır. Hafta da 3 defa besleyebilirsiniz, besleme yaptıktan sonra verdiğiniz besinleri Max 24 sonra geri alın içeride bırakmayın yoksa mite koku küf gibi problemler ile karşılaşırsınız. Yaşam alanlarını elinizden geldiğince temiz tutmaya çalışın
Teşekkürler

Users who are viewing this thread

Üst Alt