Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yarım un kurdunun içi siyah

11 Haz 2022
91
7
30
LV
0

Unkurduyla ilgili çok soru sordum farkındayım 😄 Tuğkan abi ve bi kaç kişinin kanalında gördüm onların un kurtlarının için beyazımsı sarı.Ama benimkiler siyah ya da koyu kahverengi.Bu bir sorun mu?Geçici bir durum mu?Yoksa unkurtlarının içinin rengi türüne göre falan mı değişiyor?Rengi siyahımsı olunca çok bi hastalıklı geldi sormak istedim.(Anlaşıldığı üzere ilki Tuğkan abininki ikincisi benimki)

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220803-213708_YouTube.jpg
    Screenshot_20220803-213708_YouTube.jpg
    13.5 KB · Görüntüleme: 126
  • 20220803_213733.jpg
    20220803_213733.jpg
    153.9 KB · Görüntüleme: 117

Benzer konular

byskai

Süper Majör
23 Şub 2022
222
49
110
Ödüller
1
LV
1

Unkurduyla ilgili çok soru sordum farkındayım Tuğkan abi ve bi kaç kişinin kanalında gördüm onların un kurtlarının için beyazımsı sarı.Ama benimkiler siyah ya da koyu kahverengi.Bu bir sorun mu?Geçici bir durum mu?Yoksa unkurtlarının içinin rengi türüne göre falan mı değişiyor?Rengi siyahımsı olunca çok bi hastalıklı geldi sormak istedim.(Anlaşıldığı üzere ilki Tuğkan abininki ikincisi benimki)

Un kurdunu ne ile beslediğiniz ve un kurdunu nereden kestiğinize bağlı bir durum. Eğer un kurdunun kafasından tutup bir anda çekerseniz un kurdunun tüm sindirim sistemi kafası ile birlikte gelecektir işte buralarda siyah bölgeleri göreceksiniz geriye kalan kısım ise sulu ve beyaz kısım olacaktır ayrıca un kurtları susuz kalınca ve kabuk atmaya yaklaştığında kararacaktır. Eğer yataklığı düzenli değiştiriyor ve her 2-3 günde bir sebze ekliyorsanız bir sorun yoktur. He ama pimpirikli iseniz dediğim gibi kafasından tutup çekin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

11 Haz 2022
91
7
30
LV
0

Un kurdunu ne ile beslediğiniz ve un kurdunu nereden kestiğinize bağlı bir durum. Eğer un kurdunun kafasından tutup bir anda çekerseniz un kurdunun tüm sindirim sistemi kafası ile birlikte gelecektir işte buralarda siyah bölgeleri göreceksiniz geriye kalan kısım ise sulu ve beyaz kısım olacaktır ayrıca un kurtları susuz kalınca ve kabuk atmaya yaklaştığında kararacaktır. Eğer yataklığı düzenli değiştiriyor ve her 2-3 günde bir sebze ekliyorsanız bir sorun yoktur. He ama pimpirikli iseniz dediğim gibi kafasından tutup çekin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Nereden kestidiğimden dolayı o zaman.Kafasını kesiyodum sadece un kurdunu tek parça vernek için.Bunu öğrendiğim iyi oldu artık direkt ikiye bölücem.Uzun cevap için teşekkürler 😄

Son düzenleme:

Users who are viewing this thread

Üst Alt