Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yeni başlıyorum MESSOR kraliçe arıyorum

fiyzo

Yumurta
1 Ara 2022
3
0
5
LV
0

Merhaba,

Hobiye ilk kez başlıyorum. Bir süredir araştırıyorum. Messor bir kraliçe ile sıfırdan koloniyi kendim oluşturmak istiyorum. Az işçili de olabilir.

Satış yapan kimse var mı? Teşekkürler

Benzer konular

Aquilaa

Yumurta
11 Eyl 2022
10
6
15
LV
0

Merhaba,

Hobiye ilk kez başlıyorum. Bir süredir araştırıyorum. Messor bir kraliçe ile sıfırdan koloniyi kendim oluşturmak istiyorum. Az işçili de olabilir.

Satış yapan kimse var mı? Teşekkürler
İnstagram halil.y000 yazarsan yardımcı olabilirim belki

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

Mart ayındayız, biraz daha bekle zaten uçuşlar olur 😊 tecrübeli olanlar zaten bilgilendirme yapar

Emre_zr

Alate
Moderatör
Deneyimli Hobici
19 Mar 2021
349
206
225
Ödüller
6
31
LV
3

satılık varmı birde unkurtlarım mesela biraz fazla büyük (tarantulaya göre) ikiye bölüp versem yermi ?
Şuan elimde tarantula yok, geçici süreliğine ara verdim 😊 şimdilik akvaryum var ve ufaktan karıncaya el atabilirim

Hormiga

Süper Majör
Deneyimli Hobici
7 Eyl 2022
275
99
140
Ödüller
5
LV
2

Elimde bi tane yumurtalı messor kolonisi var ilgilenirsen ozelden yazabilirsin konum bursa ve messorlar muhtemelen 10 15 gune ucarlar ama yinede ilgilenmek istersen ozelden yazabilirsin daha fazla sormak istedigin sorular varsa yine ozelden yazabilirsin.🙂

Son düzenleme:

Users who are viewing this thread

Üst Alt