Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yılanım saklanıyor

Baras

Yumurta
20 Eki 2023
8
1
15
LV
0

Mısır yılanım 2 yaşında ve yeni bioactive teraryuma koydum ama koyduğumdan beri hep toprağın altında ve kafasıda dışarda değil bütünüyle toprağın altında mağarasına girmesi veya çıkıp gezinmedi nedenini öğrenebilir miyim?

Benzer konular

SomeBody

Media
Kıdemli Editör
26 Nis 2023
77
64
50
Ödüller
1
LV
1

Mısır yılanım 2 yaşında ve yeni bioactive teraryuma koydum ama koyduğumdan beri hep toprağın altında ve kafasıda dışarda değil bütünüyle toprağın altında mağarasına girmesi veya çıkıp gezinmedi nedenini öğrenebilir miyim?
Konuyla alakasız fakat mısır yılanına dubia,tartara tarzı şeyler verilmez değil mi

Karınca_kolonim

Asker
Moderatör Şefi
2 Eki 2022
380
141
185
Ödüller
4
LV
2

Eger yuvaya yeni transfer ettiysen stres yüzünden olabilir . Yuvaya alışmaya çalışıyordur

10 Eyl 2023
118
62
75
LV
0

Yaşam alanında mite olabilir, iskelet değişme dönemine giriyor olabilir bu yüzden iskelet tarihlerini not etmelisin veya belkide karanlık bir yere ihtiyaç duyuyor olabilir

Baras

Yumurta
20 Eki 2023
8
1
15
LV
0

Yaşam alanında mite olabilir, iskelet değişme dönemine giriyor olabilir bu yüzden iskelet tarihlerini not etmelisin veya belkide karanlık bir yere ihtiyaç duyuyor olabilir
mite olduğunu düşünmüyorum çünkü herşeyi dezenfekte ederek kullandım kendisine tünel gibi toprağın altından yol açmış bazen çıkıyor bazen içerde duruyor içgüdüsel olabilir diye düşündüm yabancı forumlardada öyle deniyordu
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Yavruyken verenler var mı
Yabancı kaynaklarda karşıma çıktı ama tabikide pinky vermek daha yararlı

Users who are viewing this thread

Üst Alt