Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

YouTube Kanalım Var

hakan

Asker
28 Haz 2020
388
178
185
Ödüller
3
LV
2

Öncelikle selamun Aleyküm millet hayırlı akşamlar aranıza yeni katıldım adım hakan yaş 22 sivaslıyım karınca ile ilgili youtube kanalım varda ilk sormak istedim buraya youtup kanalını paylaşmamda bir sakınca varmı ?

Benzer konular

hakan

Asker
28 Haz 2020
388
178
185
Ödüller
3
LV
2

(sayın yönetici mesajınız ve izniniz için teşekkürler.)

Son düzenleme:

Erenimooo

Süper Majör
5 Haz 2020
109
41
105
LV
0

Merhaba;
Az önce tüm videolarınızı izledim. Messor videosundaki tüpü outworld'e ne ile ve nasıl bağaladınız acaba?

hakan

Asker
28 Haz 2020
388
178
185
Ödüller
3
LV
2

Merhaba;
Az önce tüm videolarınızı izledim. Messor videosundaki tüpü outworld'e ne ile ve nasıl bağaladınız acaba?
Uzun mavi Oksijen tüplerinin şeffaf hortumları var ondan yaklaşık 1,5 ,2cm kadar kestim ve ucuna test tüpü genişliğinde ( kırtasiyelerde satılan saffat cilt bantlarından) sarıp test tüpünü ona geçirdim.Diger tarafına ordword'e girecek kadar delip açıp birleştirdim..

Son düzenleme:

hakan

Asker
28 Haz 2020
388
178
185
Ödüller
3
LV
2

Beyler bayanlar son zamanlarda videolardaki beğeni sayısı azaldı ve abonede çok gelmiyor. Foruma yeni gelenler destek olursa memlun olurum.
Yoksa bu gidişle hobiyide bırakıcam kanalımıda. Daha çok abone ve beğeni görmek benim motivasyonunu arttırır. Ve daha iyilerini yapmaya çalışırım. Saygılar
Hayırlı akşamlar

Users who are viewing this thread

Üst Alt