Karınca Dünyası Forum

Üye olmak için hemen ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve yayınlarınızı ekleyerek bu siteye katılabilecek, ayrıca kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelere iletişim kurabileceksiniz!

Yumrutalar azalıyor yardım lütfen

Ömer say

Majör
6 Ağu 2020
134
23
75
LV
0

Arkadaşlar protein şekerli su eksik değik ama yumurtalar azalıyor hepsi karınca oluyor yeni yumurta gelmiyor sebebi nedir

hakan

Asker
28 Haz 2020
388
178
185
Ödüller
3
LV
2

Bende de belli bir sayıda işçisi oldu. Kraliçe yumurtluyor ama yumurtalar gelişmiyor.Öyle bir sorun oldu bende .Buz dolabına koydum bakalım bir kış uykusuna yatırdım geri çıkarınca bakalım düzelecekmi

Ömer say

Majör
6 Ağu 2020
134
23
75
LV
0

Bende de belli bir sayıda işçisi oldu. Kraliçe yumurtluyor ama yumurtalar gelişmiyor.Öyle bir sorun oldu bende .Buz dolabına koydum bakalım bir kış uykusuna yatırdım geri çıkarınca bakalım düzelecekmi
Aga az önce outworlde koydum o sırada tüp elimden kaydı havada tuttum çok stres oldu bişe olurmu

ATL

Yumurta
16 Nis 2020
153
28
15
Ödüller
14
34
LV
4

Proteini yediklerinden emin olun cinsi nedir koloninin?

ATL

Yumurta
16 Nis 2020
153
28
15
Ödüller
14
34
LV
4

Ek olarak fıstık,çam fıstığı,ceviz,çekirdek vs kuruyemiş verebilirsiniz yumurta beyazı, et, sucuk yedikleri diğer besinler çeşitliliği arttırdıktan sonra yemleme dışında bakmazsanız problemin çözüleceğini düşünüyorum (outworld içinde)

Ömer say

Majör
6 Ağu 2020
134
23
75
LV
0

Ek olarak fıstık,çam fıstığı,ceviz,çekirdek vs kuruyemiş verebilirsiniz yumurta beyazı, et, sucuk yedikleri diğer besinler çeşitliliği arttırdıktan sonra yemleme dışında bakmazsanız problemin çözüleceğini düşünüyorum (outworld içinde)
Bakmamaya çalışıyorum ama sürekli acaba yumurtalar duruyomu diye bakasım geliyo

hakan

Asker
28 Haz 2020
388
178
185
Ödüller
3
LV
2

Aga az önce outworlde koydum o sırada tüp elimden kaydı havada tuttum çok stres oldu bişe olurmu
Biraz strese girmişlerdir lunapark taki gibi dönmüş uçmuşlar ? 1 hafta çok bakmamaya çalış 1 hafta sonra normal nasıl bakip besliyorsan o rutinine devam et

Son düzenleme:

Mssr

Kraliçe
Emektar
Deneyimli Hobici
18 May 2020
1,053
474
375
Ödüller
13
LV
4

bende bir formica kraliçesi var yumurtladı ama sanırım döllenmemiş yumurtalar hiç büyümedi ve tek kanadini döktü ne yapmalıyım doğayamı salayım yoksa aynı türden bir tane daha kraliçe buldum beklesem o prens çıkarttıktan sonra onla eşleştirebilirmiyim?

Flavus

Asker
7 Nis 2020
340
160
185
Ödüller
3
LV
2

bende bir formica kraliçesi var yumurtladı ama sanırım döllenmemiş yumurtalar hiç büyümedi ve tek kanadini döktü ne yapmalıyım doğayamı salayım yoksa aynı türden bir tane daha kraliçe buldum beklesem o prens çıkarttıktan sonra onla eşleştirebilirmiyim?
tek kanadini doktuyse dollenmistir buyuk ihtimalle biraz protein ver

Users who are viewing this thread

Üst Alt